CATAN OSADNICY Z CATANU SKARBY SMOKI I ODKRYWCY pl

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 48h
Symbol towaru: catanskarby
Cena netto:53,65 zł
65,99złbrutto 69,99zł
w tym 23% VAT
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

CATAN OSADNICY Z CATANU SKARBY SMOKI I ODKRYWCY

DODATKOWE INFORMACJE:

✅ Liczba graczy: od 3 do 4

✅ Wiek: od 8 lat

✅ Czas rozgrywki: ok 90 min.

✅ Wersja językowa: Polska

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

✅ 18 pól

✅ 2 ramki morza

✅ 12 żetonów liczbowych

✅ 9 kafelków kanału

✅ 20 kafelków skarbów

✅ 19 kafelków smoków

✅ 16 plastikowych figurek

✅ 5 woreczków strunowych

✅ instrukcja w języku Polskim

 

Catan - Skarby, Smoki i Odkrywcy

Rozszerzenie Skarby, Smoki i Odkrywcy składa się z sześciu różnych scenariuszy. Są one przeznaczone przede wszystkim dla graczy, którzy znają już dobrze rozszerzenia Żeglarze oraz Miasta i Rycerze i chcieliby podnieść poziom trudności gry.

Szczególnie powinny im przypaść do gustu scenariusze Pustynne smoki, Wielki Catan, Wielki kanał i Zaczarowana kraina. Gracze, którzy wolą prostsze, skupiające się na odkrywaniu i ekonomii rozgrywki, powinni sięgnąć po Wyspy skarbów i Wyprawę w nieznane.

Ponadto dzięki bogactwu rozszerzenia Skarby, Smoki i Odkrywcy gracze lubiący tworzyć własne scenariusze lub rozwijać te już istniejące mogą wykorzystać wiele nowych elementów, w tym kafelki smoków, skarbów i kanałów.

Pokonajcie niebezpieczne pustynne smoki, zbudujcie wielki kanał lub zdobądźcie zapomniane skarby! Sześć scenariuszy zawartych w tym rozszerzeniu, oferuje wiele nowych elementów dla doświadczonych graczy.

Sześć scenariuszy to jeszcze nie wszystko. Nowe elementy pobudzają wyobraźnię i mogę zostać wykorzystane do tworzenia własnych scenariuszy. Potężny smok strzegący skarbu? Obrona miasta na jeziorze przed gniewem starożytnych władców przestworzy? A może jakieś układy z inteligentnymi, lecz podstępnymi stworzeniami? Zbudujcie własny scenariusz wykorzystując elementy ze Skarbów, Smoków i Odkrywców  i zaproście znajomych do wspólnego odkrywania tajemnic Catanu.

Scenariusze te nie są samodzielną grą, aby w pełni cieszyć się rozszerzeniem Skarby, Smoki i Odkrywcy potrzebne będą: Catan, Żeglarze oraz Miasta i Rycerze.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
129,89zł brutto
134,99zł
w tym 23% VAT
89,99zł brutto
94,99zł
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
65,99zł brutto
69,99zł
w tym 23% VAT
119,00zł brutto
214,99zł
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ