Cekol C-45 - Biała Gładź szpachlowa 1KG

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: C-45-1kg
Cena netto:6,09 zł
7,49złbrutto
w tym 23% VAT
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

Gładź szpachlowa C-45 1 kg biała CEKOL

 

ZASTOSOWANIE:

CEKOL C45 jest doskonałym materiałem do przygotowywania ścian i sufitów wewnątrz budynków przed malowaniem, tapetowaniem itp. Także do renowacji starych tynków, tynkowania całych ścian, szpachlowania płyt gipsowo-kartonowych (do spoinowania i uzupełniania rys i pęknięć zaleca się stosowanie specjalnej zaprawy szpachlowej CEKOL C-40). Gładź szpachlowa CEKOL C-45 umożliwia wykonanie bardzo gładkich płaszczyzn. Dzięki unowocześnionej formule nadaje się do nakładania ręcznego oraz maszynowego.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

CEKOL C-45 jest suchą mieszanką wyprodukowaną na bazie najwyższej klasy białego gipsu naturalnego, białych wypełniaczy naturalnych oraz szerokiej gamy dodatków uszlachetniających, modyfikujących, uplastyczniających, opóźniających wiązanie i zapewniających doskonałą przyczepność do podłoża (gipsowego, ceglanego, betonowego, gazobetonowego). CEKOL C-45 jest doskonałym podkładem pod farby emulsyjne i akrylowe. Biała barwa pozwala na ograniczenie ilości wymalowań dla uzyskania pełnego efektu barwnego. Stanowi doskonały podkład pod tapety. Jest produktem nietoksycznym w użyciu i podczas eksploatacji, wykonanym w całości z naturalnych komponentów. CEKOL C-45 nie żółknie pod wpływem światła.

 

DANE TECHNICZNE:

Marka: Cekol
Opakowanie: Worek
Zalecana grubość warstwy: 1 do 10 mm
Średnie zużycie: Około 1,5 kg/m2/mm
Temperatura stosowania: +5°C do +25°C
Proporcje mieszania: 0,40 l wody na 1 kg suchego proszku
Waga: 1kg
Kod EAN: 5906474450028

  • Marka: Cekol

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
16,79zł brutto
w tym 23% VAT
60,99zł brutto
w tym 23% VAT
24,99zł brutto
w tym 23% VAT
31,99zł brutto
w tym 23% VAT