Cekol Grunt Głęboko Penetrujący Dl-80,5 L

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: DL-80-5L
Cena netto:34,95 zł
42,99złbrutto
w tym 23% VAT
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

Cekol Grunt Głęboko Penetrujący Dl-80,5 L

 

ZASTOSOWANIE:

CEKOL DL-80 jest wodorozcieńczalną, bezrozpuszczalnikową, głęboko penetrującą emulsją służącą do gruntowania podłoży gipsowych, betonowych, ceglanych pod szpachlowanie, wyrównywanie zaprawami samopoziomującymi, przyklejanie płytek ceramicznych. Można stosować wewnątrz i zewnątrz budynków. Gruntem CEKOL DL-80 można zabezpieczać powierzchnie tynków przed wilgocią i czynnikami atmosferycznymi.

 

WŁAŚCIWOŚCI:

Grunt CEKOL DL-80 jest niepalny i nietoksyczny. Nie zawiera rozpuszczalników organicznych. Wzmacnia podłoża i uszczelnia, zwiększa przyczepność do podłoża szpachlówek, wylewek i zapraw klejących. Zapobiega szkodliwym reakcjom chemicznym między gipsem, a cementem. Przy wylewkach samopoziomujących zapobiega zbyt szybkiemu wchłanianiu wody przez podłoże, poprawiając rozpływność i ograniczając tworzenie pęcherzyków. Przy tynkowaniu i szpachlowaniu CEKOL DL-80 poprawia równomierność wiązania nakładanych zapraw. Na podłożu po wyschnięciu powstaje przezroczysta, lekko błyszcząca, powłoka odporna na działanie wody i czynników alkalicznych, która nie hamuje wymiany pary wodnej i gazów z otoczeniem.

 

Parametry:

Marka: Cekol

Opakowanie: Kanister

Wydajność: 0,20 kg/m2 - ok. 0,65 kg/m2

Kolor dominujący: Bezbarwny

Temperatura pracy: +5°C - 25°C

Mrozoodporny: Tak

Pojemność: 5 L

Kod EAN: 5906474800052

  • Marka: Cekol

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
26,99zł brutto
w tym 23% VAT
36,79zł brutto
w tym 23% VAT
42,99zł brutto
w tym 23% VAT
23,79zł brutto
w tym 23% VAT