GRA AVALON - RYCERZ KRÓLA ARTURA GRA KARCIANA PL

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 48h
Symbol towaru: avalon
Cena netto:36,09 zł
44,39złbrutto
w tym 23% VAT
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

GRA AVALON - RYCERZ KRÓLA ARTURA GRA KARCIANA - Edycja PL

DODATKOWE INFORMACJE:

✅ Liczba graczy: od 2 do 10

✅ Wiek: od 13 lat

✅ Czas rozgrywki: ok 30 min.

✅ Wersja językowa: Polska

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

✅ 14 kart postaci

✅ 20 kart głosowania

✅ 10 kart misji

✅ 9 kart Lancelota

✅ 1 karta Pani Jeziora

✅ 15 żetonów

✅ 3 plansze misji

✅ instrukcja w języku Polski

 

Dobro kontra zło w micie Arturiańskim

Artur reprezentuje przyszłość Brytanii, obietnicę dobrobytu i honoru, jednak wśród jego dzielnych rycerzy kryją się poplecznicy Mordreda. Siły zła są nieliczne, ale wiedzą o sobie nawzajem i pozostają w ukryciu przed wszystkimi, za wyjątkiem jednego z poddanych Artura. Jedynie Merlin wie, kto jest agentem zła, ale nie może wyjawić tego wprost. Jeśli jego prawdziwa tożsamość zostanie odkryta, wszystko będzie stracone.

Wciel się w role Merlina, Lancelota, Morgany, Mordreda i innych postaci z legend arturiańskich. Szukaj sojuszników i odkrywaj tożsamość zdrajców w niezwykłej grze karcianej dla 5-10 graczy.

Gracze realizują misje, lecz tylko części  z nich zależy na ich powodzeniu. Pozostali to poplecznicy Mordreda. Snując swe mroczne intrygi, próbują doprowadzić do fiaska drużyny.

Spiski, blef, dedukcja i żywiołowe negocjacje czynią tę grę zupełnie niepowtarzalną, emocjonującą do ostatniej chwili.

Wkrocz w krainę legend...

i nie ufaj nikomu!

Avalon: Rycerze króla Artura to tytuł z bestsellerowej serii The Resistance, w ramach której w 2011 roku ukazała się gra "The Resistance: Agenci Molocha".

Akcja Avalonu ma miejsce na dworze Krola Artura dzięki czemu można ją łatwo prezentować graczom nie przepadającym za fantasy, czy science fiction.

W Avalonie postacie otrzymały specjalne zdolności, a szpiedzy, czyli siły zła, nie tylko będą przeszkadzać w wypełnianiu podejmowanych misji, ale starać się będą również poznać tożsamość Merlina. Merlin bowiem wie kto nosi zło w swoim sercu, ale nie może wprost rzucać oskarżeń, ponieważ Źli mogą go uśmiercić i wygrać.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
67,99zł brutto
w tym 23% VAT
BRAK TOWARU
27,98zł brutto
w tym 23% VAT
34,99zł brutto
w tym 23% VAT
BRAK TOWARU
44,79zł brutto
w tym 23% VAT
BRAK TOWARU