MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

Proszek Na Mrówki Max Najmocniejszy 100g Bros

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: BROS-MRÓWKI-MAX-100g
Cena netto:11,37 zł
13,99złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 13,99zł brutto
Cena początkowa: 13,99zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

Proszek Na Mrówki Max Najmocniejszy 100g Bros

Proszek do zwalczania mrówek w pomieszczeniach i ich bezpośrednim sąsiedztwie: na tarasach, podjazdach, ścieżkach, w altanach, itp. Bardzo skuteczny dzięki zastosowaniu dwóch różnych rodzajów przynęty: cukrowej i białkowej. Taki skład sprawia, że preparat jest wyjątkowo chętnie spożywany przez mrówki i przenoszony do ich gniazd. Do stosowania w postaci proszku lub po rozpuszczeniu w wodzie.

Produkt biobójczy należy używać z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed użyciem należy przeczytać etykietę i ulotkę informacyjną.

OPIS PRODUKTU

Produkty marki BROS towarzyszą nam od ponad 20 lat. Preparaty tworzone przez specjalistów BROS kładą kres męczącym wizytom małych intruzów w Państwa domach. Dzięki szerokiej gamie specyfików firma BROS dba o każdy zakątek pomieszczeń i ogrodów, tak, aby mogli Państwo cieszyć się piękną pogodą, bez udziału nieproszonych gości.

Z każdym sezonem firma BROS poszerza asortyment o kolejne innowacyjne rozwiązania. Firmie BROS zależy na komforcie i wygodzie klientów, dlatego skupiają się na tym, aby preparaty były skuteczne, a ich działanie długotrwałe. Starannie selekcjonują wykorzystywane składniki i koncentrują się na stosowaniu najnowszych dostępnych technologii. Ogromną wagę przykładają do ciągłego udoskonalania opakowań, aby umożliwić Klientom wygodne i bezpieczne korzystanie z produktów.

Ponad dziesięć lat temu firma BROS wdrożyła certyfikowany system zarządzania jakością ISO 9001 i systematycznie aktualizuje normy: od ISO 9001:2000, poprzez ISO 9001:2008 do obowiązującego obecnie ISO 9001:2015. Dodatkowo każdego roku firma przechodzi audyty techniczne partnerów biznesowych. To wszystko mobilizuje firmę BROS do nieustannej pracy, celem zapewnienia polskich produktów najwyższej jakości.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
10,99zł brutto
w tym 23% VAT
46,95zł brutto
w tym 23% VAT
134,80zł brutto
w tym 8% VAT
51,25zł brutto
w tym 8% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ