MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

SIKA SIKAFLEX 252 ELASTYCZNY KLEJ MONTAŻOWY 300 ML BIAŁY

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: SIKA-252-BIAŁY
Ean: 7611237012860
Cena netto:55,20 zł
67,89złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 67,89zł brutto
Cena początkowa: 74,79zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

SIKA SIKAFLEX 252 ELASTYCZNY KLEJ MONTAŻOWY 300 ML BIAŁY

 

 

OPIS PRODUKTU:

Sikaflex®-252 jest elastycznym jednoskładnikowym klejem poliuretanowym zaprojektowanym specjalnie do klejenia dużych elementów przy budowie pojazdów. Nadaje się do klejenia powlekanych metali, laminatów GRP, materiałów ceramicznych i tworzyw sztucznych.

 

DANE PRODUKTU:

✅ Opakowanie: 300ml

✅ Kolor: biały

✅ Ilość: 1szt

✅ Temperatura aplikacji: 10 ─ 35 °C

✅ Marka: Sika

 

ZALETY PRODUKTU:

⏩ Dobrze wiąże się z szeroką gamą podłoży

⏩ Zdolny do wytrzymywania wysokich naprężeń dynamicznych

⏩ Dobre właściwości wypełniania luk

⏩ Malowalny

⏩ Tłumiący drgania

⏩ Nieprzewodzący elektrycznie

 

Zastosowanie:

Sikaflex®-252 nadaje się do połączeń poddawanych naprężeniom dynamicznym. Jest odpowiedni do klejenia drewna, metali, zwłaszcza aluminium (w tym anodowanego), blachy stalowej (w tym fosforanowanej, chromianowanej i ocynkowanej), podkładów na metal i powłok malarskich (systemy 2-komponentowe), materiałów ceramicznych i tworzyw sztucznych. Należy zasięgnąć porady producenta przed użyciem na tworzywach sztucznych podatnych na pękanie naprężeniowe. Należy przeprowadzić testy dla rzeczywistych podłoży i warunków, aby zapewnić przyczepność i zgodność materiałów.

 

Aplikacja:

Sikaflex®-252 może być nakładany w temperaturze pomiędzy 10 °C a 35 °C (otoczenie i produkt) jednak należy mieć na uwadze zmiany w reaktywności i właściwościach aplikacyjnych. Optymalna temperatura podłoża i kleju zawiera się pomiędzy 15 °C a 25 °C.

 

Usuwanie:

Nieutwardzony Sikaflex®-252 można usunąć z narzędzi i sprzętu za pomocą Sika® Remover-208 lub innego odpowiedniego rozpuszczalnika. Po utwardzeniu materiał można usunąć tylko mechanicznie. Ręce i odsłoniętą skórę należy natychmiast umyć za pomocą ręczników do rąk, takich jak Sika® Cleaner-350H lub odpowiedniego przemysłowego środka do czyszczenia rąk, i wody. Nie należy używać rozpuszczalników na skórę.

 

Wygładzanie i wykończenie:

Wygładzanie musi być wykonane przed upływem czasu otwartego kleju. Rekomendowane jest użycie do wygładzania środka Sika® Tooling Agent N.

  • Marka: Sika

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty