JURGA CLEANER BR PREPARAT DO KLINKIERU DACHÓWKI 1L

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: CLEANER-BR-1L
Cena netto:15,85 zł
19,49złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 19,49zł
Cena początkowa: 21,44zł
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

JURGA CLEANER BR PREPARAT DO KLINKIERU DACHÓWKI 1L

 

Cleaner BR to gotowy do użycia, bezpieczny dla użytkownika intensywny środek do czyszczenia oraz usuwania wykwitów wapiennych, solnych oraz zabrudzeń gipsowych, cementowych, sadzy, nalotów z kamienia wodnego oraz lekkich rdzawych plam. Czyści szybko i skutecznie, przywracając naturalną strukturę powierzchni. Można go aplikować na większość mineralnych powierzchni budowlanych takich jak cegły, płytki, kostka, kamień itp.

 

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

Opakowanie: 1L

Producent: Jurga

Zastosowanie: Preparat ten można aplikować do wewnątrz i na

zewnątrz pomieszczeń, na powierzchnie pionowe i poziome

Kolor: bezbarwny

Zużycie: Od 0,1 – 0,35 ml/m², zależy od stopnia zabrudzenia

 

⏩ PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Przed przystąpieniem do czyszczenia zwilżyć powierzchnię wodą, ciepła woda zwiększa skuteczność środka. Mechanicznie usunąć zabrudzenia organiczne typu mchy, porosty. Preparat zawiera w swoim składzie kwasy dlatego zalecane jest zabezpieczenie wszystkich elementów metalowych przed możliwością wystąpienia korozji. Z uwagi na różnorodność powierzchni poddawanych czyszczeniu ( kolor, skład surowcowy, chemiczny itp.) przed przystąpieniem do czyszczenia zaleca się wykonanie próby w miejscu mało widocznym aby sprawdzić czy nie dochodzi do niepożądanej reakcji (np. przebarwienia).

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA

Nanieść środek na zabrudzoną powierzchnię, najlepiej w postaci spienionej, użyć do tego butelki z atomizerem. Odczekać około 5-10 minut, następnie wyczyścić używając szczotki lub szorstkiej gąbki. Po wyczyszczeniu obficie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Można aplikować go na powierzchnie pionowe i poziome, do wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Wykonując pracę wewnątrz pomieszczeń zadbać o dobrą wentylację.

 

⏩ ZUŻYCIE

Zużycie preparatu to około 10 m² z 1 L , w dużym stopniu zużycie preparatu zależy od stopnia zabrudzenia oraz metody nanoszenia preparatu.

  • Marka: Jurga

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
19,49zł brutto
w tym 23% VAT
19,49zł brutto
w tym 23% VAT
18,99zł brutto
w tym 23% VAT
59,99zł brutto
w tym 23% VAT