JURGA PROTECT PV DO KOSTKI BRUKOWEJ I BETONU 3L

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: PROTECT-PV-3L
Cena netto:73,15 zł
89,98złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 89,98zł
Cena początkowa: 98,98zł
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

JURGA PROTECT PV IMPREGNAT DO KOSTKI BRUKOWEJ I BETONU 3L

 

 

PROTECT PV jest to jednoskładnikowy, gotowy do użycia, głęboko penetrujący impregnat na bazie najwyższej jakości rozpuszczalników, silanów i siloksanów. Przeznaczony jest do impregnacji chłonnych powierzchni budowlanych. Posiada właściwości hydrofobowe, zapobiega wnikaniu wilgoci w mikropęknięcia i pory, dzięki czemu chroni zaimpregnowane powierzchnie przed uszkodzeniami wywołanymi przez zamarzającą wodę. Impregnat po aplikacji na powierzchni szybko reaguje chemicznie, krystalizuje i łączy się z nią zachowując na długo ochronę. Preparat odświeża i zachowuje naturalną strukturę i kolor zaimpregnowanej powierzchni. Tworzy matową powłokę ochronną, która po wyschnięciu nie nadaje powierzchni połysku. Redukuje skłonność do zabrudzeń i ułatwia samooczyszczenie powierzchni pod wpływem opadów atmosferycznych. Zapobiega rozwojowi pleśni, grzybów, mchów a także powstawaniu wykwitów wapiennych i solnych.

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

Opakowanie: 3L

Producent: Jurga

Kolor: bezbarwny

Zużycie: 1 litr na 7-15m²

 

⏩ ZASTOSOWANIE

PROTECT PV przeznaczony do impregnacji kostki brukowej, krawężników, płytek chodnikowych, płotów betonowych, podmurówek, wszelkiego rodzaju galanterii betonowej barwionej i naturalnej oraz innych powierzchni betonowych prefabrykowanych i monolitycznych.

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA

Przed zastosowaniem preparat wymieszać, nanosić go na powierzchnię wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku niskociśnieniowego. Dla lepszego utrwalenia preparatu nanieść min 2 warstwy. Kolejne warstwy nanosić po wstępnym wyschnięciu warstwy poprzedniej. W przypadku występowania spadków (np. podjazd w garażu) lub impregnując powierzchnie pionowe, aby powierzchnię przeznaczoną do impregnacji zaimpregnować równomiernie należy rozpocząć impregnację z dołu i równomiernie posuwać się do góry. Unikać tworzenia się na powierzchni zacieków oraz kałuż nadmiar usunąć gąbką lub bawełnianą czystą szmatką. Temperatura stosowania w przypadku powietrza jak i podłoża to od +5°C do +25°C. Wilgotność impregnowanej powierzchni to max 5%. Preparat posiada w swoim składzie rozpuszczalniki dlatego dedykowany jest do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Pracę wykonywać w miejscach wentylowanych, używać okulary i odzież ochronną, a przy metodzie natryskowej stosować maskę ochronną zabezpieczającą drogi oddechowe. Zaimpregnowana powierzchnia uzyskuje pełne właściwości hydrofobowe po ok. 24 godz. w tym czasie należy chronić ją przed deszczem, intensywnym nasłonecznieniem i zabrudzeniem.

 

⏩ WYDAJNOŚĆ

Zużycie impregnatu dla jednej warstwy to 1l na około 7m² do 15m² normalnie chłonnej powierzchni. Realne zużycie uzależnione jest od impregnowanego materiału, jego chłonności, struktury oraz metody nanoszenia preparatu.

 

⏩ ZALECENIA BEZPIECZEŃSTWA

Chronić przed dziećmi. Podczas pracy należy przestrzegać przepisów BHP, nosić środki ochrony osobistej (rękawiczki gumowe, okulary, ubranie robocze) Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. Nie połykać. W przypadku dostania się go do oczu, należy niezwłocznie przemyć dużą ilością czystej wody i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem. Nie wdychać oparów powstałych podczas aplikacji preparatu. Stosować maskę ochronną zabezpieczającą drogi oddechowe. Produkt łatwopalny, podczas aplikacji impregnatu należy unikać otwartych źródeł ognia.

 

⏩ PRZECHOWYWANIE

Przechowywać i transportować w suchym i zacienionym miejscu w oryginalnych szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturach od +5°C do +25°C.

  • Marka: Jurga

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
25,88zł brutto
w tym 23% VAT
28,99zł brutto
w tym 23% VAT
17,89zł brutto
w tym 23% VAT