WSIĄŚĆ DO POCIĄGU EUROPA GRA PLANSZOWA RODZINNA PL

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 48h
Symbol towaru: WSIĄŚĆEUROPA
Cena netto:113,00 zł
138,99złbrutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

WSIĄŚĆ DO POCIĄGU EUROPA GRA PLANSZOWA RODZINNA - WERSJA PL

DODATKOWE INFORMACJE:

✅ Liczba graczy: od 2 do 5

✅ Wiek: od 8 lat

✅ Czas rozgrywki: ok 60-90 min.

✅ Wersja językowa: Polska

ZAWARTOŚĆ PUDEŁKA:

✅ plansza przedstawiająca mapę Europy z roku 1900

✅ 240 kolorowych figurek wagonów

✅ 15 kolorowych figurek dworców

✅ 110 kart pociągów

✅ 46 kart biletów

✅ 5 drewnianych znaczników punktacji

✅ instrukcja w języku Polski

✅ numer dostępu Days of Wonder

 

Bezkonkurencyjna gra familijna z mapą Europy

Od urwistych wzgórz Edynburga po słoneczne nabrzeża Stambułu, z dusznych alej Pampeluny do wietrznego Berlina - Wsiąść do pociągu: Europa zabierze cię w wielką podróż przez wielkie miasta Starego Kontynentu u progu zeszłego stulecia.

Czy odważysz się przebyć mroczne tunele Szwajcarii? Wsiądziesz na pokład promu przemierzającego Morze Czarne? Wzniesiesz dumne dworce w stolicach imperiów? Następne posunięcie może uczynić Cię największym magnatem kolejowym Europy! Pakuj walizki, wołaj bagażowego i wsiądź do pociągu!

 

Wsiąść do Pociągu Europa to:

...gra familijna o wielkiej, kolejowej przygodzie. Uczestnicy zbierają karty przedstawiające wagony i używają ich by budować dworce, pokonywać tunele, wsiadać na promy i zajmować trasy kolejowe jak Europa długa i szeroka. To prosta i elegancka planszówka, której można nauczyć się w 5 minut. Zapewni dobrą zabawę całej rodzinie, niezależnie od wieku i stopnia zaawansowania uczestników.

Na czym to polega?

Na początku rozgrywki uczestnicy otrzymują karty biletów, które stanowią cele do zrealizowania. Znajdują się na nich nazwy miast, które należy połączyć nieprzerwaną trasą kolejową. Aby to zrobić, gracze będą dobierali kolorowe karty wagonów a następnie zagrywali je w zestawach odpowiadających kolorom wybranych odcinków na mapie. Poszczególne odcinki zajmujemy, układając na nich plastikowe figurki wagoników.

Aby wygrać, będziemy musieli wykazać się taktycznym myśleniem, które pozwoli nam zająć strategiczne miejsca na planszy, by jak najszybciej zrealizować swoje cele.

 

Dlaczego pokochasz tę grę?

To świetna propozycja dla osób, które dopiero zaczynają swoją zabawę z planszówkami. Liczba zasad, które należy poznać na początku jest niewielka, a z każdą kolejną partią nasze rozgrywki stają się ciekawsze.
Dzięki połączeniu przystępnej instrukcji z neutralnym tematem, Wsiąść do Pociągu to idealna gra familijna.
W porównaniu z Wsiąść do Pociągu: USA, wersja z mapą Europy zawiera nową funkcjonalność: dworce. Ich wybudowanie pozwala na korzystanie z odciników zbudowanych przez innych graczy. Ponadto na tej mapie znajdziemy połącznia tunelowe i promowe, które mają specjalne zasady budowy.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie: