Blog

Tynki i gładzie gipsowe stosuje się jako nawierzchnię ścian wewnętrznych, w celu uzyskania gładkiej i równej powierzchni. Jednak każdy z tych produktów ma inne właściwości i może być stosowny na innym podłożu.
06/12/22
Odnawianie mebli cieszy się coraz większym zainteresowaniem. Obecnie uwagę przyciągają PRL-owskie krzesła i fotele. Ówcześni projektanci zyskują na znaczeniu, a ich produkty są modne i pożądane.
02/12/22
Raufaza to jednocześnie tapeta i nawierzchni pomagająca ukryć niedoskonałości ścian i sufitów. Inaczej mówiąc, jest to tapeta do malowania, która dzięki swojej strukturalnej powierzchni tworzy ciekawy niejednorodny wzór na ścianie.
21/11/22
Odbierając lub kupując mieszkanie, warto sprawdzić stan ścian i tynków, ponieważ będzie to miało niebagatelny wpływ na umeblowanie mieszkania. Poprawa wiąże się z remontem, skuwanie i instalacją prawidłowo położonych warstw.
18/11/22
Dziura w ścianie, niby taki banalny problem, ale jak ją załatać, aby nie było śladu i żeby nawierzchnia nie odpryskiwała. Oczywiście wszystko zależy od wielu czynników. Przede wszystkim, jak duża jest to dziura.
16/11/22
Wykonując dachowe konstrukcje ciesielskie, należy zastosować odpowiednie wkręty. Jest to niezwykle istotne, aby więźba stanowiła solidną i trwałe połączenie poszczególnych elementów domu. Zastosowanie sprawdzonych i gwarantujących długotrwałe użytkowanie
16/09/22