Blog

Jeżeli decyzja o zakupie basenu już zapadła, to zastanów się nad tym, gdzie powinien on stać. Warto to przemyśleć, bo basen może być w Twoim ogródku nawet pół roku. Nie może więc przeszkadzać, blokować drogi lub zabierać całej wolnej przestrzeni.
10/05/22
Styropian, czy mata piankowa pod basen — co lepiej wybrać? Oba sposoby na izolację basenu spełniają swoją funkcję. Jednak przy wyborze warto wziąć pod uwagę wielkość basenu oraz to, czy szukamy rozwiązania na jeden sezon, czy na dłużej.
10/05/22
Na ocieplenie fundamentów czasem trzeba wydać sporo pieniędzy. Takie podejście jest jednak zdecydowanie bardziej opłacalne niż pozostawienie fundamentów bez izolacji lub ocieplenie fundamentów materiałami słabej jakości.
13/12/21
Jeśli planujemy zadbać o izolację cieplną budynku, przed nami nie lada wybór. Musimy podjąć decyzję dotyczącą tego, jaki materiał izolacyjny kupimy. Czy lepszą opcją będzie styropian, czy może wełna mineralna?
13/12/21
Jeśli wybierzemy płyty ze styroduru, zapłacimy za nie więcej niż za zwykły styropian. Mimo to wiele podmiotów, profesjonalnie zajmujących się ocieplaniem budynku, jak i osoby indywidualne, decydują się właśnie na polistyren ekstrudowany XPS.
06/12/21
Nawet jeśli mamy to szczęście, że robimy zakupy w sklepie, w którym możemy liczyć na doradztwo fachowców, nie pomijajmy samodzielnego researchu.
06/12/21