Praca

Stanowisko: młodszy specjalista ds. e-commerce

Stanowisko: magazynier/kierowca z kat. B, C+E

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Miejsce pracy: Leszno (powiat: warszawski-zachodni)

CO BĘDZIESZ ROBIŁ?

  • Współtworzyć oraz realizować strategię rozwoju kanałów e-commerce
  • Dbać o jak najlepszą prezentację produktów w marketplace (m.in. Allegro) i w sklepie internetowym
  • Analizować rynek, monitorować działania konkurencji oraz trendy w obszarze e-commerce
  • Rozwijać nowe platformy sprzedażowe, współtworzyć inne działania marketingowe
  • wprowadzanie asortymentu do platformy sprzedażowej, uzupełnianie treści w ofertach
  • kontrola aktualności cen i dostępności produktów

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w obszarze e-commerce,
  • Znajomość portalu Allegro od strony sprzedażowej,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • Bardzo dobre umiejętności organizacyjne i samodzielność w działaniu

MILE WIDZIANA:

  • Znajomość sprzedażowych systemów CMS typu: Prestashop, shoper lub podobnych
  • Znajomość innych platform sprzedażowych m.in. Amazon, Ebay, OLX.
  • Znajomość branży budowlanej lub opakowaniowej
  • Znajomość systemów nadawczych Poczty Polskiej lub innych przewoźników

CO OFERUJEMY?

  • Pracę pełną wyzwań, dającą możliwość osobistego rozwoju
  • Jasny i przejrzysty system wynagrodzenia, stałą umowę o pracę po okresie próbnym
  • Opiekę medyczną
  • Pracę w stałych godzinach 8 – 16/17
  • Bezpłatny parking dla pracowników
  • Premię i bonusy
  • Współpracę z miłymi, pozytywnie nastawionymi ludźmi Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

 Poszukujemy kierowcy Kat. B, C+E z doświadczeniem w jeździe ciągnikiem z naczepą ew. busem z przyczepką.

 Miejsce: Leszno (powiat warszawski-zachodni)

 OPIS STANOWISKA PRACY

  •  dowóz towaru do klientów
  •  dostarczanie przesyłek do punktu nadawczego przewoźnika (sortownia) i rozładunek auta
  •  współpraca z kierownikiem magazynu
  •  odpowiedzialność za dostarczany towar
  •  dbałość o stan techniczny pojazdu

 OCZEKIWANIA:

  •  Prawidłowa eksplotacja powierzonego samochodu, dbanie o powierzone mienie,
  •  Wysoka kultura osobista i komunikatywność,
  •  Rzetelność i pozytywne nastawienie do pracy,
  •  Uczciwość

 WYMAGANIA :

  •  prawo jazdy kategorii B C+E
  •  łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  •  bardzo dobra organizacja czasu pracy własnej
  •  odpowiedzialność za powierzone zadania
  •  brak przeciwwskazań do pracy fizycznej

 OFERUJEMY

  •  atrakcyjne wynagrodzenie
  •  niezbędne narzędzia do pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002r., Nr 101, poz.923 ze zm."