MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00
Sponsoring

Firma STYRNET.PL jest oficjalnym sponsorem klubu Zaborowianka Zaborów w sezonie 2020/2021!⚽️⚽️⚽️

KS Zaborowianka Zaborów występuje w grupie 4 Mazowieckiej A klasy, okręgu Warszawskim Zachodnim.

Trzymamy kciuki za naszą drużynę i życzymy wielu sukcesów na boisku      

                                                   

 

 


Możemy się również pochwalić, iż zostalimy współorganizatorami imprezy pt. ''Muzyczna Scena STREFY KULTURY w Gminie Leszno'' dn. 05.09.2021 r., mającej na celu ,,Rowój ogólnodostępnej i niekomercyjnej infrastrukury kulturalnej oraz wzmocenienie kapitału społecznego poprzez zakup profesjonalnego  zestawu do kompleksowego nagłośnienia a także organizacji pięciu występów muzycznych''
 

                                                Sponsorujemy Dokarmianie Zwierząt w Naszej Gminie! 

     Cieszymy się ogromnie, że możemy podzielić się z Wami naszym zaangażowaniem, w projekcie dokarmiania zwierząt na terenie naszej gminy. Dzięki  społeczności lokalnej, znaleźliśmy się w najnowszej gazetce gminnej. Nasza inicjatywa skupia się na wsparciu lokalnych zwierzaków

   

 

   SPONSORUJEMY SZKOLNE KOŁO SZACHOWE 


 Mamy fantastyczną wiadomość do podzielenia się z Wami! Dzięki naszej wspólnej inicjatywie udało się przyczynić do zakupu nowych szachów dla szkolnego koła szachowego! 
Teraz nasi uczniowie będą mogli cieszyć się grą w szachy na nowoczesnych i wysokiej jakości zestawach. To świetna inwestycja w rozwój intelektualny i strategiczne myślenie młodych umysłów! 

 

 

 Wspieramy Schronisko Zwierząt! 

Z ogromną radością chcemy podzielić się z Wami wspaniałą wiadomością - po raz kolejny mieliśmy przyjemność wesprzeć nasze lokalne schronisko dla zwierząt oraz znależliśmy się na gazetce gminnej!  Dzięki naszemu wsparciu, schronisko otrzymało nie tylko niezbędne środki, ale również uznanie i wsparcie społeczności.