JURGA MOKRY KLINKIER 1L IMPREGNAT DO KOSTKI

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: MOKRY-KLINKIER-1L
Cena netto:43,81 zł
53,89złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 53,89zł
Cena początkowa: 59,28zł
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

JURGA MOKRY KLINKIER - IMPREGNAT DO KOSTKI KLINKIEROWEJ 1L

 

Mokry klinkier do impregnat przeznaczony do cegły klinkierowej. Tworzy na powierzchni powłokę ochronną, dając efekt ożywienia koloru i ochrony hydrofobowej. Nadaje długotrwały efekt „mokrego klinkieru”. Preparat nie zawiera szkodliwych substancji. Zapewnia paroprzepuszczalność powierzchni. Redukuje skłonność do zabrudzeń i ułatwia samooczyszczenie powierzchni pod wpływem opadów atmosferycznych. Dzięki stworzeniu bariery wodochronnej ogranicza rozwój mchów, porostów, grzybów.

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

Opakowanie: 1L

Producent: Jurga

Zastosowanie: do przywrócenia naturalnego koloru kostce klinkierowej

Kolor: bezbarwny

Zużycie: 1 litr na 5-10 m²

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA

Powierzchnia przeznaczona do impregnacji musi być czysta, sucha, niezmrożona, odtłuszczona, wolna od zanieczyszczeń organicznych typu mchy, glony, porosty itp. Przed zastosowaniem preparat należy wymieszać, nanosić go na powierzchnię wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku niskociśnieniowego. Unikać tworzenia się na powierzchni zacieków oraz kałuż nadmiar usunąć gąbką lub bawełnianą czystą szmatką. Podczas pracy należy stosować środki ochrony osobistej (rękawiczki gumowe, ubranie robocze).

 

⏩ ZUŻYCIE

Zużycie impregnatu dla jednej warstwy to 1l na około 5m² do 10m² normalnie chłonnej powierzchni. Realne zużycie uzależnione jest od impregnowanego materiału, jego chłonności i struktury oraz metody nanoszenia preparatu.

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
24,99zł brutto
w tym 23% VAT
50,79zł brutto
w tym 23% VAT
164,99zł brutto
w tym 23% VAT
15,99zł brutto
w tym 23% VAT