MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00
Wysoka jakość produktów

Dlaczego warto Nam zaufać i zrobić zakupy właśnie w naszej firmie?
 

Mamy na to prostą odpowiedź! laugh

 

...ponieważ specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży izolacji: styropianu, styroduru i elementów systemu ociepleń ale tez i materiałów opakowaniowych: folia bąbelkowa, koperty bąbelkowe, taśmy pakowe , pianka polietylenowa oraz bardzo szerokiego asortymentu materiałów budowlanych.

 

Cała załoga firmy STYRNET dokłada wszelkich starań aby zakupiony materiał dostarczany naszym klientom był najwyższej jakości, zgodnie z parametrami technicznymi opartymi w dokumentach kart techicznych i atestach oraz żeby był i docierał w jak najlepszym stanie technicznym laugh

  • Gwarantujemy - rzetelność na najwyżyszym poziomie w rozliczeniach finansowych ale też bezpieczeństwo transakcji. Naszą wiarygodność możecie Państwo potwierdzić klikając w nasz certyfikat - KRD - Krajowego Rejestr Długów - Rzetelna Firma.
  • Zapewniamy szybką reakcję - jeśli napotkają Państwa jakiekolwiek problemy z zamówieniem albo pojawiły się pytania odnośnie asrtymentu
  • Udzielamy profesjolanych porad technicznych naszym Klientom przed realizacją zamówienia.

 

Sprzedawane przez Nas produkty są w 100% oryginalne i posiadają wymagane przez państwo Polskie czy UE dokumenty. 

Jesteśmy w 100% Polskim przedsiębiorstwem - więc kupując u nas wspierasz Polską Przedsiębiorczość angelyes

 

Szybko, Tanio, Profesjonalnie, Odpowiedzialnie:

Dzięki bezpośredniej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi czyli m.in producentami styropianu EPS i styropianu ekstrudowanego XPS oraz dobrej lokalizacji - czyli bezpośredniemu sąsiedztwu naszego biura i magazynu z zakładami produkcyjnymi firm STYRMANN, GOLDFOAM oraz bliskiej odległości do fabryki producenta AUSTROTHERM  w Skierniewicach, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu  najwyższej jakości produkty, ale za to w bardzo  atrakcyjnej cenie. Bezpośrednia współpraca z producentami tworzych sztucznych pozwala nam również zapewnić szybki i bezpłatny transport (w ramach tzw. minimum logistycznego).

Oprócz wypracowanych zysków najlepszą rekomendacją a zarazem sukcesem jest Zaufanie naszych klientów - szczególnie tych którzy do nas wracają lub/i polecają Nas a jest ich -  już tysiące zarówno tych indywidualnych jak i firm - szczególnie są to wykonawcy oraz inwestorzy budowlani z całej Polski. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu ! laugh