Wysoka jakość produktów

Dlaczego warto Nam zaufać i zrobić zakupy właśnie w naszej firmie?

 

...ponieważ specjalizujemy się w profesjonalnej sprzedaży izolacji: styropianu, styroduru i elementów systemu ociepleń ale tez i materiałów -opakowaniowych: folia bąbelkowa, koperty bąbelkowe, taśmy pakowe , pianka polietylenowa - dodatkowo udzielamy profesjolanych porad technicznych naszym Klientom przed realizacją zamówienia - cała załoga firmy STYRNET dokłada wszelkich starań aby zakupiony materiał dostarczany naszym klientom był najwyższej jakości, zgodny z parametrami technicznymi opartymi w dokumentach kart techicznych i atestach oraz żeby był i docierał w jak najlepszym stanie technicznym - czyli bez uszkodzeń,
- dodatkowo gwarantujemy - rzetelność na najwyżyszym poziomie w rozliczeniach finansowych ale też bezpieczeństwo transakcji - jeśli państwo chcą dowodów na naszą rzetelność możecie Państwo potwierdzić klikając w nasz certyfikat - KRD - Krajowego Rejestr Długów - Rzetelna Firma,


- dodamy jeszcze raz że: dokładamy starań aby realizacja zamówienia odbywała się sprawnie i szybko,
jeśli napotkały by nas jakiekolwiek problemy z zamówieniem: to zapewniamy szybką reakcję.

Sprzedawane przez Nas produkty są w 100% oryginalne i posiadają wymagane przez państwo Polskie czy UE dokumenty. 

Jesteśmy w 100% Polskim przedsiębiorstwem - więc kupując u nas wspierasz Polską Przedsiębiorczość 

 

Szybko, Tanio, Profesjonalnie, Odpowiedzialnie:

Dzięki bezpośredniej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi czyli m.in producentami styropianu EPS i styropianu ekstrudowanego XPS oraz dobrej lokalizacji - czyli bezpośredniemu sąsiedztwu naszego biura i magazynu z zakładami produkcyjnymi firm STYRMANN, GOLDFOAM oraz bliskiej odległości do fabryki producenta AUSTROTHERM  w Skierniewicach, jesteśmy w stanie zapewnić Państwu  najwyższej jakości produkty ale za to w bardzo  atrakcyjnej cenie. Bezpośrednia współpraca z producentami towrzych sztucznych pozwala nam również zapewnić szybki i bezpłatny transport (w ramach tzw. minimum logistycznego).

Oprócz wypracowanych zysków najlepszą rekomendacją a zarazem sukcesem jest Zaufanie naszych klientów - szczególnie tych którzy do nas wracają lub/i polecają Nas a jest ich -  już tysiące zarówno tych indywidualnych jak i firm - szczególnie są to wykonawcy oraz inwestorzy budowlani z całej Polski. 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu !

 

Informacyjnie:

Kodeks PWP art.156  ust.3 napis nanoszony na osłonach czy nadkolach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu osłona lub nadkole są przeznaczone. Nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Sprzedawany produkt jest zamiennikiem. Znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Sprzedawane przez nas produkty (nadkola , osłony pod silnik) są zamiennikami.