ZMYWACZ CIĘŻKICH PLAM OLEJOWYCH DO KOSTKI I BETONU JURGA 1L

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: ZMYWACZ-OLEJOWYCH-1L
Ean: 5902802192813
Cena netto:43,89 zł
Pojemność: 1000.00ml
53,98złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 100ml - 5,40zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 53,98zł brutto
Cena początkowa: 59,38zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

ZMYWACZ CIĘŻKICH PLAM OLEJOWYCH DO KOSTKI I BETONU JURGA 1L

 

 

OPIS PRODUKTU:

Zmywacz JURGA CLEAN do PLAM OLEJOWYCH 1L to profesjonalnych produkt gotowy do użycia, do usuwania najbardziej uciążliwe plamy z olejów i smarów. Dzięki swojej nowoczesnej formule, idealnie sprawdza się do czyszczenia kostki brukowej, płytek, powierzchni betonowych, takich jak: posadzki w garażach, warsztatach, na podjazdach, chodnikach itp. Produkt dwufazowy, głęboko penetrujący.

 

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

✅ Opakowanie: 1L

✅ Producent: Jurga

✅ Zastosowanie: do czyszczenia plam olejowych z kostki brukowej, betonu, płytek, posadzek

 

⏩ PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA:

Przed przystąpieniem do czyszczenia mechanicznie usunąć jeśli występują zabrudzenia organiczne typu, mchy, porosty. Z uwagi na różnorodność, powierzchni poddawanych czyszczeniu (kolor, skład, surowcowy, chemiczny itp.) przed przystąpieniem do, czyszczenia zaleca się wykonanie w miejscu mało, widocznym próbę reakcji podłoża na preparat.

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA:

Z uwagi na różnorodność powierzchni poddawanych, czyszczeniu (kolor, skład surowcowy, chemiczny itp.) przed przystąpieniem do czyszczenia zaleca się wykonanie w miejscu mało widocznym próbę reakcji podłoża na preparat. Każdorazowo przed użyciem intensywnie wstrząsnąć puszką (przez min. 30 sek.) w celu dokładnego wymieszania składników. Nie rozcieńczać. Powierzchnia przeznaczona do czyszczenia powinna być sucha. Preparat należy wylać na całą powierzchnię zabrudzenia bezpośrednio po wymieszaniu produktu w puszce. Odczekać kilka minut, do uzyskania białego nalotu. Następnie usunąć biały osad „na sucho” używając szczotki lub szorstkiej gąbki. Po wyczyszczeniu obficie spłukać wodą, najlepiej ciepłą i pozostawić do wyschnięcia. W przypadku bardzo silnych zabrudzeń, zaleca się powtórzenie czynności czyszczących. Temperatura podłoża i otoczenia podczas czyszczenia powinna wynosić od +15°C do +25°C. Unikać czyszczenia na nagrzanych podłożach, przy silnym nasłonecznieniu lub wietrze, wilgotności powietrza powyżej 50%. Po wyschnięciu wyczyszczoną powierzchnię zaleca się zabezpieczyć produktem JURGA z serii PROTECT lub PROOF.

 

⏩ ZALECENIA BEZPIECZEŃSTWA:

Podczas pracy należy przestrzegać przepisów BHP, nosić środki ochrony osobistej (rękawiczki gumowe, ubranie robocze) Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W przypadku dostania się go do oczu, należy niezwłocznie przemyć dużą ilością czystej wody i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem. Nie wdychać oparów. Pracę wykonywać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

 

⏩ ZUŻYCIE:

Zużycie preparatu zależy od stopnia zabrudzenia, rodzaju podłoża oraz metody aplikacji.

 

  • Marka: Jurga

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
125,49zł brutto
w tym 23% VAT
159,99zł brutto
w tym 23% VAT
15,99zł brutto
w tym 23% VAT
19,48zł brutto
w tym 23% VAT