BRYZA PROSZEK DO PRANIA BIAŁEGO WHITE 5,85kg BIEL 90 PRAŃ

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: Bryza-biały-5,85kg
Ean: 5908252001460
Cena netto:46,10 zł
Waga: 5.85Kg
56,70złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 1Kg - 9,69zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 56,70zł brutto
Cena początkowa: 49,49zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

BRYZA PROSZEK DO PRANIA BIAŁEGO WHITE 5,85kg BIEL 90 PRAŃ

 

 

Opis produktu:

Bryza nadaje Twojemu praniu czystość, którą nie tylko zobaczysz, ale i poczujesz.

Nowa Bryza 4w1 to proszek stworzony specjalnie do prania białych ubrań, oferujący unikalne połączenie czterech korzyści:

✅dogłębna czystość,

✅skuteczność w 30°C,

✅ochrona koloru

✅ekstra świeżość

✅zapas na 90 prań

 

Dla uzyskania perfekcyjnie czystego prania stosuj PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALKI BRYZA. Dzięki aktywnym składnikom usuwa resztki brudu i detergentów z wnętrza twojej pralki.

Nadaje higieniczną czystość i świeży zapach. BRYZA PŁYN DO CZYSZCZENIA PRALKI. CZYSTA PRALKA, NIESKAZITELNIE CZYSTE PRANIE!

Uwaga. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady/zgłosić się pod opiekę lekarza. W przypadku złego samopoczucia skontaktować się z OŚRODKIEM ZATRUĆ lub z lekarzem. Zawartość/pojemnik usuwać do odpowiednio oznakowanych kontenerów zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Rozproszony może tworzyć wybuchowe mieszaniny pyłowo-powietrzne.

  • Marka: Bryza

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
57,98zł brutto
w tym 23% VAT
177,75zł brutto
w tym 23% VAT
34,99zł brutto
w tym 23% VAT
11,25zł brutto
w tym 23% VAT