O nas

 

Szanowni Klienci,

Firma STYRNET.PL dysponuje wieloletnim doświadczeniem w doborze towaru oraz rozwiązań dotyczących zabezpieczania towarów w procesie magazynowania i transportu... ale i nie tylko...a co jeszcze? to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą przedstawioną w sklepie internetowym.

Nasza wykwalifikowana kadra pomoże Państwu dobrać towary, które spełnią Państwa największe wymagania.

Lojalność i opinie naszych Klientów daje nam największą satysfakcję i jest dla nas najlepszą rekomendacją.

Życzę udanych zakupów,

Damian Mangold

 

  Misja Firmy

Misją naszej hurtowni jest dostarczanie Klientom wysoko jakościowych produktów w atrakcyjnych cenach, tak by nasze produkty spełniały największe wymagania konsumenta.

 

 

  Materiały Izolacyjne i Opakowaniowe

Firma STYRNET.PL powstawła w 2009 roku skupiając się na sprzedaży m.in styropianu EPS, granulatu styropianowego marki STYRMANN uzyskując po kilku latach owocej współpracy status autoryzowanego dystrubutora, kolejno dokładanymi do portfela produktów była folia bąbelkowa, pianka polietylenowa wiodącego producenta GOLD FOAM oraz inne materiały opakowaniowe jak koperty bąbelkowe, strecz czy taśmy pakowe więc w obecnej chwili nasze zdobyte wieloletnie doświadczenie na rynku pozwala na zachowanie wysokiej jakości usług.  

W 2017 roku rozpoczeliśmy współpracę z Rumuńskim producentem BRIOTHERMXPS SRL Sp. z o.o. specjalizującego się w produkcji styropianu ekstrudowanego XPS GIAS 300kpa, a w 2020 roku staliśmy jego autoryzowanym / certyfikowanym dystrybutorem.

W tym samym roku wprowadziliśmy do dystrybucji Płyty Techniczne - TECHFOAM wykonane z pianki pe polietylenowej produkowane przez Polską firmę STYRMANN sp z.o.o .

 

  Sprzedaż osłon pod silnik i nadkoli 

 Od 2012 roku prowadzimy dystrybucję osłon pod silnik oraz nadkoli - sprzedając je na terenie całego kraju, jak i po za jego granicami opierając logistykę na fimie kurierskiej POCZTEX ale też posiadająć właśną niezależną flote aut dostawczych, posiasamy też punkty odbioru więc istnieje również możliwość odbioru części w naszym magazynie pod Warszawą. Nasi odbiorcy to przede wszystkim hurtownie motoryzacyjne, sklepy detaliczne jak i osoby fizyczne. 

Oferujemy nadkola, osłony pod silnik firmy ADMAL do praktycznie każdego modelu samochodu, od niedawna wprowadziliśmy do sprzedaży błotniki do ciągników siodłowych jak i samochodów ciężarowych. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę o nowe produkty i obecnie obejmuje ona ok 180 typów aut osobowych, dostawczych i ciężarowych. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową przy której proponujemy specjalne i atrakcyjne ceny. 

Zapraszamy do kontaktu, a specjalnie pod Państwa przygotujemy ofertę. 
 

  Dodatkowa Dystrybucja innego styropianu specjalistycznego XPS:

W 2019 roku weszliśmy we współpracę z Belgijskim producentem styropianu technicznego XPS czyli tak zwanej pianki polistyrenowej lub inaczej zwanego styropianu ekstrudowanego - firmą RAVAGO produkującą XPS RAVATHERM (300kpa 500kpa 700kpa), specjalizującego się w produkcji i sprzedaży izolacji termicznej oraz izolacji akustycznej.

 

  Wkręty i artykuły ciesielskie

W 2019 roku rozpoczyliśmy swoją przygodę z potężną i szanowaną na rynku firmą WKĘT-MET poszerzając swój portfel produktów o artykuły produkowane przez tego producenta. 

 

 

  Numer konta i dane do przelewów:

Alior Bank 49 2490 0005 0000 4500 3684 7274

STYRNET.PL Damian Mangold
ul.Chmielna 100 ; 00-801 Warszawa

 

  MAGAZYN ( odbiory osobiste ):

     Wiktorów     

     ul. Leśna 61

     05-083 Zaborów

 

  Informacyjnie:

Wszystkie inne znaki towarowe, nazwy firm i nazwy produktów, a także zdjęcia zostały użyte jedynie w celach informacyjnych oraz są wyłączną własnością ich poszczególnych właścicieli.

Kodeks PWP art.156  ust.3 napis nanoszony na aukcjach, osłonach czy nadkolach ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu osłona lub nadkole są przeznaczone. Nie ma sugerować, że jest to produkt oryginalny producenta samochodu. Sprzedawany produkt jest zamiennikiem. Znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Sprzedawane przez nas produkty są zamiennikami.