MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00
O nas

Szanowni klienci, 

 

Jesteśmy działającym od 2009 roku Profesjonalną Hurtownią Materiałów Budowlanych i Opakowaniowych. Zapewniamy najbardziej konkurencyjne ceny na rynku, równocześnie gwarantując jakość oferowanych produktów oraz terminowość dostaw.

Naszym głównym obszarem działań jest rynek e-commerce, dzięki któremu jesteśmy w stanie trafić do firm i osób prywatnych w całej Polsce. Współpracujemy również z firmą Amazon, dzięki której jesteśmy w stanie trafić do klientów z zagranicy (Francja, Belgia, Holandia, Włochy, Luksemburg itd.). Działamy również lokalnie, dostarczając towary firmom naszą własną flotą oraz za pomocą firm kurierskich takich jak Pocztex, InPost, DPD.

 

Wysoka jakość na pierwszym miejscu

 

Od początku 2022 roku jesteśmy akcjonariuszem Grupy Polskich Składów Budowlanych, która oferuje nam szeroki wachlarz materiałów budowlanych. Co najważniejsze poszerzają się nasze możliwości w zakresie działań marketingowych oraz profesjonalnych szkoleń dla naszego personelu.

Oferowane przez nas materiały budowlanej pochodzą wyłącznie od znanych i renomowanych producentów, których klienci sobie cenią i w Polsce, i na świecie - takich jak Ceresit, Knauf, Rockwool, Austrotherm, Cekol, Finnfoam, Ravago, Grupa Topex, Ursa, Wkręt-Met, Styrmann, Goldfoam i wiele innych. Jest to zasługa jakości oraz trwałości wykonywanych przy ich użyciu prac budowlanych. Do naszej oferty można także doliczyć specjalistyczne narzędzia budowlane. Dzięki nim można wyposażyć fachowców i zadbać o to, aby mogli jak najlepiej wykonywać swoją pracę na budowie.

Najlepszą gwarancją jakości naszych towarów i usług są zarówno tysiące zadowolonych klientów jak i wiele branżowych wyróżnień m.in. tytuł e-Gazele w  latach 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022 oraz ,,Rzetelnej Firmy'', która świadczy o naszej płynności wiarygodności finansowej, tytuł profesjonalnego sprzedawcy oferteo.pl i  Eksperta Oferteo.pl a także wiele innych certyfikatów.

 

Profesjonalna obsługa

 

Naszym największym celem jest zadowolenie klienta, dlatego chcemy być profesjonalnym doradcą oraz służyć pomocą na każdym etapie. Zarówno firmom jak i klientom indywidualnym zapewniamy fachowe doradztwo przy wyborze produktów z naszych ofert.

Nasi doświadczeni eksperci z chęcią odpowiedzą na wszelkie pytania dotyczące naszych produktów i ich zastosowania oraz pomogą Państwu z wyborem odpowiednich materiałów budowlanych i opakowaniowych.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą produktów dostępną na sklepie www.STYRNET.pl i życzymy udanych zakupów!

 

Numer konta i dane do przelewów:

Alior Bank 49 2490 0005 0000 4500 3684 7274

STYRNET.PL Damian Mangold
ul.Chmielna 100 ; 00-801 Warszawa

 

MAGAZYN  (odbiory osobiste):

Leszno, al. Wojska Polskiego 4, 05-084

 

UWAGA!

Wszystkie inne znaki towarowe, nazwy firm i nazwy produktów, a także zdjęcia zostały użyte jedynie w celach informacyjnych oraz są wyłączną własnością ich poszczególnych właścicieli.

Kodeks PWP art.156  ust.3 napis nanoszony na aukcjach, ma jedynie charakter informacyjny do jakiej marki lub modelu towary są przeznaczone. Znaki i nazwy firmowe lub towarowe należą lub/i są zastrzeżone przez ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych. Sprzedawane przez nas produkty są zamiennikami.