MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00
Producenci
Polski producent styropianu i płyt z pianki polietylenowej (TECHFOAM), działający na rynku od 2004 .r. Firma STYRMANN posiada najnowocześniejsze linie produkcyjne, pozwalające wyprodukować ok. 500 000 m3 styropianu rocznie, zachowując przy tym najwyższe parametry i jakość produktu. W naszej ofercie, znajdą Państwo szeroki wybór styropianów marki STYRMANN oraz płyt z pianki poleitylenowej (TECHFOAM)
Zobacz producenta
Polski producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej (PE), działający na rynku od 1994 r. Goldfoam firmą, która jako pierwsza w Polsce zajęła się produkcja folii pęcherzykowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji folii bąbelkowej i pianki polietylenowej, firma Goldfoam zyskała uznanie nie tylko na rynku Polskim, ale również na rynkach zagranicznych m.in. w Niemczech, Rosji, Czechach czy Litwie. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości folie bąbelkowe (Goldfilm) oraz pianki polietylenowe (Goldflex) firmy Goldfoam. 
Zobacz producenta
Polskie przedsiębiorstwo handlowo-usługowe założone w 1993 r. zajmujące się m.in. produkcją maszyn i linii do produkcji styropianu, produkcją styropianu, produkcją architektonicznych elementów dekoracyjnych oraz usługami budowlano-inwestycyjnymi. Oprócz działaności produkcyjnej, firma Termex prowadzi także sprzedaż materiałów budowlanych poprzez swoje dwie hurtownie budowlane oraz trzy Markety Budowlane PSB. 
Zobacz producenta
Firma STYRNET.PL od początku swojego istnienia, ściśle współpracuje z Pocztą Polską, nadając dzięki jej usługom ok. 20 000 paczek miesięcznie. Do wysyłki naszych paczek oferujemy Państwu uslugi Poczty Polskiej tj. Pocztex48, Pocztex24 i Pocztex Odbiór w Punkcie (m.in. Żabka, Orlen, Punkty Pocztowe, automaty paczkowe Poczty Polskiej).  
Zobacz producenta
Polski producent technik zamocowań (m.in. wkrętów, śrub, kątowników, kołków) prowadzący działaność od 1990 .r. Firma Wkręt-Met posiada 4 zakłady produkcyjne, ponad 300 nowoczesnych maszyn do produkcji technik zamocowań, zatrudnia też łącznie ponad 700 osób. Firma Wkręt-met działa aktywnie zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, posiadając oddziały sprzedażowe m.in. w Czechach, Słowacji czy Indiach. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne produkty firmy Klimas Wkręt-met tj. wkręty ciesielskie, kołki szybkiego montażu, wkręty fosfatowane, blachowkręty farmerskie, kołki do styropianu, szeroki wybór kątowników ciesielskich i budowlanych oraz wiele więcej.
Zobacz producenta
Firma Austrotherm Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH. Zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS) oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), które są powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.
Zobacz producenta
Rumuńska firma specjalizująca się w produkcji izolacji termicznych. Briotherm stosuje technologię GIAS GRAFIT XPS, ponieważ oferuje ona najwyższą jakość w zastosowaniach termoizolacyjnych dla budynków, obiektów podziemnych, posadzek, fasad i ścian wewnętrznych, dachów, tarasów i obiektów specjalnego przeznaczenia (np. chłodni). Nasze wyroby można znaleźć we wszystkich większych marketach i hurtowniach budowlanych, a także w sklepach należących do naszej sieci dystrybutorów, która powstała, by klienci mogli w każdym regionie uzyskać od nas fachowe porady.
Nasza pozycja lidera sprzedaży w Rumunii oraz najważniejszego eksportera do krajów takich jak Mołdawia, Belgia, Polska, Serbia, Francja, Niemcy, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Grecja, a także do innych krajów europejskich, jest najlepszym dowodem jakości płyt z polistyrenu ekstrudowanego GIAS GRAFIT XPS marki Briotherm.
Zobacz producenta
Firma RAVAGO Building Solutions Poland Sp. z o.o. jest obecna w Polsce od 1999 roku, a ich oferta obejmuje wysokiej jakości materiały budowlane: płyty izolacji termicznej XPS, wełnę mineralną, maty akustyczne, geowłókniny, hydroizolacje, membrany dachowe EPDM, systemy odwodnień dachowych, system dachu zielonego Ravagreen oraz asortyment produktów dedykowanych do fasad i elewacji wentylowanych m.in. okładziny i płyty elewacyjne, podkonstrukcje systemowe, kleje, mocowania mechaniczne.
Zobacz producenta
Polska firma oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi.
Priorytetem firmy jest wspieranie ludzi używających narzędzi. Na przestrzeni lat wypracowali pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostali jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo – Wschodniej.

 

Grupa Topex jest właścicielem 3 Spółek Zagranicznych: w Rosji, Ukrainie i Rumunii, spółki świadczącej usługi serwisowe – GTX Service oraz Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach.

Grupa Topex może się pochwalić wiodącymi markami takimi jak: VERTO, GRAPHITE, NEO TOOLS, TOP TOOLS oraz TOPEX

Zobacz producenta
Fiński producent polistyrenu ekstrudowanego XPS, którego początki sięgają 1971 .r Firma FINNFOAM posiada liczne zakłady produkcyjne m.in. na terenie Litwy i Hiszpanii. Oprócz płyt z polistyrenu ekstrudowanego, firma FINNFOAM produkuje płyty poliuretanowe PIR. W naszej ofercie, znajdą Państwo płyty z polistyrenu ekstrudowanego marki FINNFOAM z krawędzią gładką jak i frezowaną o grubości od 2cm do 10cm
Zobacz producenta
Niemiecka spółka zajmująca się produkcją izolacji termicznej i akustycznej - głównie wełny mineralnej oraz płyt z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Firma URSA posiada 13 zakładów produkcyjnych rozsianych po całej Europie, jest jednym z największych w Europie producentem wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego XPS. W naszje ofercie, znajdą Państwo styropian XPS marki URSA z krawędzią gładką jak i frezowaną w grubościach od 2cm do 12cm
Zobacz producenta
DPD Polska jest liderem polskiego rynku kurierskiego. W 2020 roku firma odnotowała niemal 2,8 mld zł przychodów i doręczyła 193.5 mln paczek. Współpracuje z nią ponad 7500 kurierów. Do grupy kapitałowej DPD Polska należy spółka spedycyjna ACP Global Forwarding. DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej, która doręcza codziennie 7,5 mln przesyłek na całym świecie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju
Zobacz producenta
Firma Inpost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych, jest również pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Innowacyjna technologia, umożliwia odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!
Zobacz producenta
Firma Total Market Holding Sp. z o.o. Sp.k to producent materiałów opakowaniowych takich jak taśmy i folie. Pod znaną i cenioną marką SMART. Firma dostarcza Klientom najwyższej jakości taśmy do pakowania i taśmy z nadrukiem, a także urozmaicony asortyment taśm specjalistycznych. Są wśród nich taśmy dwustronnie klejące, taśmy naprawcze, malarskie taśmy maskujące oraz taśmy biurowe i aluminiowe. Producent ma również w swojej ofercie folie stretch oraz urządzenia ręczne do aplikowania taśm i folii.
Zobacz producenta
Beckers – szwedzka firma założona w 1865 roku, będąca jednym z największych producentów środków chemicznych. Międzynarodowa marka oferuję naszym klientom wysokiej jakości farby anantyalergiczne i lateksowe do ścian i sufitów, a także wyroby przystosowane do dekoracji i ochrony drewna, metalu i fasad. Produkty Beckers charakteryzują bardzo wysokie parametry użytkowe i techniczne.
Zobacz producenta
Hammerite to marka farb młotkowych wytwarzanych przez Hammerite Products, spółkę zależną AkzoNobel. Marka oferuje naszym klientom i wykonawcom sprawdzone i skuteczna rozwiązania z dziedziny dekoracji i ochrony powierzchni metalowych. Tradycje marki Hammerite sięgają lat 60. XX wieku, właśnie wtedy pierwsza receptura farby została opracowana przez Allena Forstera
Zobacz producenta
Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. jest jednym z czołowych producentów farb i lakierów w Polsce. Śnieżka S.A. posiada w swoim asortymencie wysokiej jakości farby wewnętrzne, kleje gipsowe, preparaty gruntujące, lakiery do metali, rozcieńczalniki, zaprawy wyrównawcze i gładzie tynkowe.
Zobacz producenta
Firma FHP Vileda (Freudenberg Household Products Vileda) jest częścią koncernu Freudenberg, który cieszy się ponad 150 letnią tradycją, obecnie dostarcza swoje produkty do ponad 50 krajów na całym świecie i jest liderem innowacji w branży produktów przeznaczonych do sprzątania. Koncern Freudenberg to rodzinna firma założona w roku 1849 roku w Niemczech przez Carla-Johanna Freudenberga. Oferuje nam innowacyjne rozwiązania w zakresie profesjonalnego utrzymywania czystości. Skupia się przede wszystkim na rozwiązaniach, które pomagają w szybszym oraz bardziej skutecznym utrzymaniu czystości, jak również w obniżeniu całkowitych kosztów działania korzystających z nich przedsiębiorstw.
Zobacz producenta
ROCKWOOL Polska Sp. z o.o. należy do Grupy ROCKWOOL - światowego lidera w produkcji skalnej wełny mineralnej - dostawcy produktów, systemów i rozwiązań mających swoje zastosowanie w poprawie efektywności energetycznej, akustyki i bezpieczeństwa pożarowego obiektów budowlanych.
Zobacz producenta
Termo Organika - największy producent wyrobów do izolacji ze styropianu w Polsce oraz jedna z największych firm w Unii Europejskiej. Założona w 1997 roku od ponad 20 lat dostarcza odbiorcom najwyższej jakości płyty styropianowe do ocieplania budynków. Dzięki sukcesywnemu rozwojowi, a także konsekwentnie prowadzonym inwestycjom w jakość i poprawę właściwości naszych produktów Termo Orhganika jest od wielu lat liderem na polskim rynku ociepleń ze spienionego polistyrenu – EPS.
Zobacz producenta
Ceresit to marka o najdłuższej tradycji w klejowej ofercie firmy Henkel. Jest jedną z najbardziej znanych i najwyżej ocenianych marek chemii budowlanej na świecie. Dzisiaj Ceresit postrzegany jest jako ekspert w dziedzinie układania płytek, izolacji i uszczelniania a ich profesjonalne systemy wykorzystywane są przez fachowców z branży budowlanej. 
Zobacz producenta
Firma Sobex narodziła się 15.07.1991r ze wspólnej wizji dwóch kreatywnych i ambitnych braci. Biznes skutecznie rozwija się w branży galanterii ogrodowej drewnianej. Firma w swojej ofercie oferuje nam produkty takie jak płotki, donice, rolbordery, korę, piasek, podłoża.
Zobacz producenta
Firma Cedat Sp. z o. o. producent wyrobów marki Cekol, na bazie własnych receptur produkuje materiały wykończeniowe dla budownictwa, takie jak: zaprawy klejące, zaprawy i tynki gipsowe, tynki cementowe, powłoki dekoracyjne oraz emulsje gruntujące. Pracownicy firmy Cedat dokładają wszelkich starań, aby wyroby marki Cekol były niezawodne oraz zawsze kojarzyły się z gwarancją bardzo dobrej jakości.
Zobacz producenta
Grupa Knauf to jeden z kluczowych producentów nowoczesnych materiałów budowlanych na świecie z centralą w Niemczech. Asortyment obejmuje systemy tynkarskie, systemy suchej zabudowy, systemy podłogowe, systemy ociepleń, chemię budowlaną oraz maszyny i narzędzia budowlane. Historia Knauf sięga 1932 roku, kiedy dwaj bracia Alfons i Karl Knauf założyli rodzinną firmę, która miała prowadzić wydobycie gipsu. Dzięki swojej determinacji i umiejętnościom biznesowym otworzyli pierwszą własną fabrykę gipsu.
Zobacz producenta
Firma Soudal została założona ponad 50 lat temu, a od 24 lat obecny jest w Polsce. Firma obsługuje obecnie tysiące klientów na terenie naszego kraju dzięki własnej, rozbudowanej sieci dystrybucyjnej, w tym również firmę STYRNET.pl. Nowatorskie zaawansowane technologicznie produkty marki Soudal swoje zastosowanie mają na najbardziej wymagających inwestycjach budowlanych na całym świecie. Obecnie jest to największy na świecie producent pianek poliuretanowych w aerozolu oraz czołowy dostawca mas uszczelniających, klejów oraz wyrobów chemii dachowej.
Zobacz producenta
Firma Technitynk produkuję nowoczesne, wielofunkcyjne systemy dociepleń, tynków akrylowych, silikonowych, silikatowych, siloksanowych, farb fasadowych i farb wewnętrznych oraz szerokiej gamy innych produktów znajdujących zastosowanie w budownictwie. Stosowane przez firmę rozwiązania bazują na najnowocześniejszych technologiach, najwyższej jakości surowcach i standardach obowiązujących w Krajach Unii Europejskiej, a także na wieloletnim doświadczeniu pracowników. Szeroka gama kolorystyczna oferowanych produktów, konsultacje i szkolenia w zakresie ich zastosowania, gwarantują Odbiorcom pełne zadowolenie z użycia materiałów firmy i długi okres ich eksploatacji.
Zobacz producenta
BIOVITA Spółka Jawna jest dynamicznie rozbudowująca się firmą o ugruntowanej pozycji w branży ogrodniczej. Kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie produkcji podłoży powoduję, że przedsiębiorstwo dostarcza klientom szeroki asortyment ziemi, nawozów i artykułów ozdobnych bardzo dobrej jakości.
Zobacz producenta
Sika Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Sika – jednego ze światowych liderów na rynku producentów specjalistycznych produktów chemicznych dla branży budowlanej oraz przemysłu.

Koncern jest posiada swoje produkty w 100 krajach na wszystkich kontynentach.  Na przestrzeni lat istnienia na rodzimym rynku, osiągneli wiodącą pozycję w sektorze specjalistycznej chemii budowlanej dla budownictwa inżynieryjnego i są obecni we wszystkich segmentach tej branży, oferując wysokiej jakości domieszki do betonów, specjalistyczne zaprawy, uszczelniacze i kleje, materiały wygłuszające i wzmacniające, systemy wzmocnienia konstrukcyjnego, posadzki przemysłowe i membrany.
Zobacz producenta
Przedsiębiorstwo Dolina Nidy funkcjonuje w Grupie ATLAS od 1999 roku. Produkuje: materiały na bazie naturalnego kamienia gipsowego oraz na bazie gipsu syntetycznego, powstającego w wyniku procesu odsiarczania spalin. W ofercie przedsiębiorstwa możemy znaleźć gips budowlany (w tym naturalny i syntetyczny), mączka gipsowa, kamień gipsowy oraz gips górniczy. Ponadto spółka produkuje materiały wykończeniowe do wnętrz takie jak gipsy szpachlowe, gładzie gipsowe, kleje gipsowe, maszynowe i ręczne tynki gipsowe, tynki cementowo-wapienne oraz preparaty gruntujące.
Zobacz producenta
Przedsiębiorstwo JURGA powstało w 2000 roku. Od tego czasu firma rozwinęła skrzydła i są jednym z polskich producentów o ugruntowanej pozycji na rynku rodzimym oraz w krajach sąsiadujących. Produkują szeroką gamę wyrobów, które z powodzeniem znajdują zastosowanie na każdym etapie prac budowlanychremontów oraz rewitalizacjipielęgnacji obiektów budowlanych, ale również obiektów architektury zieleni i środowiska.
Zobacz producenta
ISOVER to światowy lider wśród producentów wełny mineralnej. W Polsce marka ISOVER wchodzi w skład oferty produktów budowlanych firmy Saint-Gobain Construction Products Polska Sp. z o.o. z dwiema liniami do produkcji wełny szklanej oraz linią wełny skalnej. 

Materiały izolacyjne ISOVER wykorzystano w wielu obiektach architektonicznych. ISOVER opracował koncepcję domu ISOVER Multi-Comfort House, która znalazła rozwinięcie w rozwiązaniach, pozwalających na budowę domu przyjaznego dla człowieka w każdym klimacie, zapewniając komfort w wymiarze akustyki, termiki i wilgotności powietrza oraz przyczyniając się do znaczącego zmniejszenia zapotrzebowania na energię i ograniczenie emisji CO2 do atmosfery.

Zobacz producenta
Marka Sopro oferuje kompletny asortyment produktów do prac glazurniczych i budowlanych. Bogaty asortyment produktów chemii budowlanej Sopro z wysokim udziałem nowości zapewnia całkowite zaspokojenie potrzeb wszystkich segmentów rynku glazurniczego i budowlanego. Jakość produktów SOPRO zorientowana jest przy tym na wysokie wymagania profesjonalistów je stosujących.
Zobacz producenta
Lider Wentylacji posiadająca niespełna 50 lat doświadczenia na rynku wentylacji, jest jedną z najbardziej rozpoznawanych marek w swojej branży. Firma dynamicznie rozwijająca się, a eksport produktów do ponad 50 krajów na całym świecie wciąż umacnia Lidera. Dzięki szerokiej gamie asortymentu firma zdominowała polski rynek wentylacji. W ofercie posiada wiele modeli wentylatorów domowych, które nie tylko zapewnią wysoką jakość powietrza, ale również doskonale wpasują się do każdego wnętrza.
Zobacz producenta
PNOŚ to polska firma z branży rolniczej, specjalizująca się w produkcji i sprzedaży nasion. Firma jest znana z wysokiej jakości produktów, które są odpowiednie dla różnych typów gleb i warunków klimatycznych. Oferta PNOŚ obejmuje szeroki wybór nasion roślin uprawnych, w tym zbóż, warzyw, kwiatów i roślin ozdobnych. Produkty PNOŚ cechują się wysoką jakością, wytrzymałością i odpornością na choroby, co zapewnia rolnikom i ogrodnikom wysokie plony i zadowalające efekty upraw. Firma stawia na jakość i innowacje, dlatego też cieszy się dużą popularnością wśród klientów.
 
Zobacz producenta
Cersanit to polska firma z branży ceramiki sanitarnej i płytek ceramicznych. Została założona w 1991 roku i od tego czasu stała się jednym z czołowych graczy na rynku ceramiki sanitarnej w Polsce i Europie Środkowej. Firma oferuje szeroki wybór produktów, w tym umywalki, deski sedesowe, artykuły sanitarne, a także akcesoria łazienkowe. Cersanit jest znany z wysokiej jakości produktów, innowacyjnego designu i konkurencyjnych cen. Firma stale rozwija swoją ofertę i wprowadza na rynek nowe produkty, aby sprostać potrzebom swoich klientów.
 
Zobacz producenta
Cezar to polska firma z branży wykończenia wnętrz, specjalizująca się w produkcji podkładów podłogowych. Firma jest znana z wysokiej jakości produktów, które są trwałe, odporne na zużycie i łatwe w utrzymaniu czystości. Oferta Cezar obejmuje szeroki wybór podkładów podłogowych, w tym podkłady PVC, wykładziny dywanowe i klejone oraz akcesoria do montażu podkładów. Firma stawia na jakość, trwałość i funkcjonalność swoich produktów, dlatego też cieszą się one dużą popularnością wśród klientów.
Zobacz producenta
Fiskars to fińska firma założona w 1649 roku, która specjalizuje się w produkcji narzędzi ogrodniczych i ręcznych, akcesoriów kuchennych i produktów do artystycznego rękodzieła. Firma jest znana na całym świecie z wysokiej jakości produktów, trwałości i ergonomii. W ofercie Fiskars znajdują się między innymi nożyce ogrodnicze, narzędzia do cięcia, grabie, motyki, sekatory, noże kuchenne, tarki, nożyczki do papieru i tkanin, a także produkty do rękodzieła, takie jak nożyczki do wycinania, nożyki do papieru i inne akcesoria.
Zobacz producenta
Firma Gerda Sp. z o.o. jest polskim producentem kłódek, zamków oraz systemów zabezpieczeń. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i jest jednym z największych producentów kłódek i zamków w Polsce. W ofercie Gerdy znajdują się m.in. kłódki, zamki wpuszczane i nawierzchniowe, systemy antywłamaniowe oraz akcesoria zamkowe. Warto zauważyć, że Gerda to firma, która stawia na innowacyjność i jakość swoich produktów. Wiele kłódek i zamków Gerda posiada certyfikaty odporności na włamanie, co potwierdza wysoką jakość zabezpieczeń. W ofercie Gerdy znajdują się również produkty dedykowane dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.
Zobacz producenta
Firma Royal Cement to producent i dystrybutor materiałów budowlanych, w tym cementu, zapraw murarskich, klejów do płytek, tynków i innych produktów związanych z budownictwem. W ofercie Royal Cement znajdują się produkty dla klientów indywidualnych i biznesowych, a firma oferuje szeroki wybór produktów dla różnych branż budowlanych. Royal Cement jest firmą zorientowaną na jakość swoich produktów, innowacje i rozwój. Firma posiada również certyfikaty jakości oraz świadczy usługi doradcze i techniczne dla swoich klientów.
Zobacz producenta
Firma Compo to jeden z wiodących producentów i dystrybutorów nawozów, środków ochrony roślin i produktów ogrodniczych. Firma ta ma swoją siedzibę w Niemczech, ale posiada oddziały na całym świecie, w tym w Polsce. Compo działa na rynku już od ponad 60 lat i jest znana z wysokiej jakości swoich produktów. W ofercie firmy znajdują się nawozy uniwersalne i specjalistyczne, środki ochrony roślin, produkty do pielęgnacji trawników, a także substraty do uprawy roślin i produkty do hydroponiki. Firma Compo kładzie nacisk na zrównoważone metody produkcji i stosuje innowacyjne technologie, które pozwalają na minimalizację wpływu produkcji na środowisko naturalne. Współpracuje również z instytucjami badawczymi i naukowymi w celu ciągłego doskonalenia swoich produktów.
Zobacz producenta
Jan Niezbędny to polska firma, która zajmuje się produkcją artykułów gospodarstwa domowego, takich jak narzędzia kuchenne, przybory do sprzątania, artykuły łazienkowe oraz akcesoria do prania i suszenia. Dzisiaj firma jest jednym z największych producentów artykułów gospodarstwa domowego w Polsce. Jan Niezbędny oferuje szeroki wybór produktów dla klientów indywidualnych i biznesowych, a także dla instytucji takich jak szpitale i hotele. Producent ten słynie z wysokiej jakości swoich produktów, innowacyjnych rozwiązań i dbałości o ekologię. W ofercie Jan Niezbędny znajdują się produkty takie jak noże kuchenne, szczotki do czyszczenia, mopy, artykuły do prania, wieszaki, kosze na śmieci i wiele innych.
Zobacz producenta
Marka KRONEN należy do wiodących marek podłoży w Europie. Podłoża KRONEN dla profesjonalnego ogrodnictwa i segmentu hobby są podstawą do wzrostu i rozwoju w uprawie warzyw, ziół, roślin ozdobnych, krzewów, drzew. Firma Kronen przyczynia się do sukcesów naszych wszystkich Partnerów i Klientów. Atutami firmy są: własne surowce - torf i włókno drzewne, kompost, technologicznie nowoczesne linie produkcyjne, wieloletnie doświadczenie w produkcji podłoży a przede wszystkim nasi Pracownicy, którzy niezmiennie dokładają starań, aby podłoża KRONEN były najlepsze, a Partnerzy i Klienci zadowoleni.
Zobacz producenta
Florovit to polska firma, która zajmuje się produkcją i dystrybucją nawozów, środków ochrony roślin, podłoży i innych produktów dla ogrodnictwa oraz rolnictwa. Firma ta powstała w 1993 roku i od tego czasu zyskała uznanie wśród ogrodników i rolników, jako producent innowacyjnych i wysokiej jakości produktów. W ofercie Florovit znajdują się nawozy uniwersalne i specjalistyczne, środki ochrony roślin, podłoża do uprawy roślin, substraty do hydroponiki oraz wiele innych produktów. Florovit stawia na zrównoważony rozwój i dba o minimalizowanie wpływu swojej produkcji na środowisko naturalne. Firma ta posiada certyfikaty jakości i świadczy usługi doradcze i techniczne dla swoich klientów. Ponadto, Florovit współpracuje z instytucjami badawczymi i naukowymi w celu ciągłego doskonalenia swoich produktów i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań.
Zobacz producenta