Partnerzy

Polski producent styropianu i płyt z pianki polietylenowej (TECHFOAM), działający na rynku od 2004 .r. Firma STYRMANN posiada najnowocześniejsze linie produkcyjne, pozwalające wyprodukować ok. 500 000 m3 styropianu rocznie, zachowując przy tym najwyższe parametry i jakość produktu. W naszej ofercie, znajdą Państwo szeroki wybór styropianów marki STYRMANN oraz płyt z pianki poleitylenowej (TECHFOAM)

 

 

Polski producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej (PE), działający na rynku od 1994 r. Goldfoam firmą, która jako pierwsza w Polsce zajęła się produkcja folii pęcherzykowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji folii bąbelkowej i pianki polietylenowej, firma Goldfoam zyskała uznanie nie tylko na rynku Polskim, ale również na rynkach zagranicznych m.in. w Niemczech, Rosji, Czechach czy Litwie. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości folie bąbelkowe (Goldfilm) oraz pianki polietylenowe (Goldflex) firmy Goldfoam. 

 

 

Polskie przedsiębiorstwo handlowo-usługowe założone w 1993 r. zajmujące się m.in. produkcją maszyn i linii do produkcji styropianu, produkcją styropianu, produkcją architektonicznych elementów dekoracyjnych oraz usługami budowlano-inwestycyjnymi. Oprócz działaności produkcyjnej, firma Termex prowadzi także sprzedaż materiałów budowlanych poprzez swoje dwie hurtownie budowlane oraz trzy Markety Budowlane PSB. 

 

 

Firma STYRNET.PL od początku swojego istnienia, ściśle współpracuje z Pocztą Polską, nadając dzięki jej usługom ok. 20 000 paczek miesięcznie. Do wysyłki naszych paczek oferujemy Państwu uslugi Poczty Polskiej tj. Pocztex48, Pocztex24 i Pocztex Odbiór w Punkcie (m.in. Żabka, Orlen, Punkty Pocztowe, automaty paczkowe Poczty Polskiej).  

 

 

Polski producent technik zamocowań (m.in. wkrętów, śrub, kątowników, kołków) prowadzący działaność od 1990 .r. Firma Wkręt-Met posiada 4 zakłady produkcyjne, ponad 300 nowoczesnych maszyn do produkcji technik zamocowań, zatrudnia też łącznie ponad 700 osób. Firma Wkręt-met działa aktywnie zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, posiadając oddziały sprzedażowe m.in. w Czechach, Słowacji czy Indiach. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne produkty firmy Klimas Wkręt-met tj. wkręty ciesielskie, kołki szybkiego montażu, wkręty fosfatowane, blachowkręty farmerskie, kołki do styropianu, szeroki wybór kątowników ciesielskich i budowlanych oraz wiele więcej.

 

 

 

 

 

Firma Austrotherm Sp. z o.o. powstała w 1993 roku i wchodzi w skład austriackiego koncernu SiH. Zajmuje się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych ze styropianu (EPS) oraz polistyrenu ekstrudowanego (XPS), które są powszechnie stosowane w budownictwie mieszkaniowym i przemysłowym.
Technologia produkcji gwarantuje dokładność i stabilność wymiarów, równość kątów, doskonałą spoistość i jednorodność materiału. Wszystkie wyroby podlegają zakładowej kontroli produkcji zgodnie z europejskim systemem oceny zgodności.

 

 

 Rumuńska firma specjalizująca się w produkcji izolacji termicznych. Briotherm stosuje technologię GIAS GRAFIT XPS, ponieważ oferuje ona najwyższą jakość w zastosowaniach termoizolacyjnych dla budynków, obiektów podziemnych, posadzek, fasad i ścian wewnętrznych, dachów, tarasów i obiektów specjalnego przeznaczenia (np. chłodni). Nasze wyroby można znaleźć we wszystkich większych marketach i hurtowniach budowlanych, a także w sklepach należących do naszej sieci dystrybutorów, która powstała, by klienci mogli w każdym regionie uzyskać od nas fachowe porady.
Nasza pozycja lidera sprzedaży w Rumunii oraz najważniejszego eksportera do krajów takich jak Mołdawia, Belgia, Polska, Serbia, Francja, Niemcy, Bułgaria, Czechy, Słowacja, Grecja, a także do innych krajów europejskich, jest najlepszym dowodem jakości płyt z polistyrenu ekstrudowanego GIAS GRAFIT XPS marki Briotherm.

 
 

Firma RAVAGO Building Solutions Poland Sp. z o.o. jest obecna w Polsce od 1999 roku, a ich oferta obejmuje wysokiej jakości materiały budowlane: płyty izolacji termicznej XPS, wełnę mineralną, maty akustyczne, geowłókniny, hydroizolacje, membrany dachowe EPDM, systemy odwodnień dachowych, system dachu zielonego Ravagreen oraz asortyment produktów dedykowanych do fasad i elewacji wentylowanych m.in. okładziny i płyty elewacyjne, podkonstrukcje systemowe, kleje, mocowania mechaniczne.

 

Polska firma oferująca szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi.
Priorytetem firmy jest wspieranie ludzi używających narzędzi. Na przestrzeni lat wypracowali pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostali jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo – Wschodniej.

Grupa Topex jest właścicielem 3 Spółek Zagranicznych: w Rosji, Ukrainie i Rumunii, spółki świadczącej usługi serwisowe – GTX Service oraz Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach.

Grupa Topex może się pochwalić wiodącymi markami takimi jak: VERTO, GRAPHITE, NEO TOOLS, TOP TOOLS oraz TOPEX

 

Jesteśmy polską firmą oferującą szeroki wachlarz narzędzi i elektronarzędzi
Naszym priorytetem jest wspieranie ludzi używających narzędzi. Jesteśmy dumni, że na przestrzeni lat wypracowaliśmy pozycję lidera polskiego rynku narzędziowego i zostaliśmy jednym z najpoważniejszych graczy w Europie Środkowo – Wschodni

Grupa Topex jest właścicielem 3 Spółek Zagranicznych: w Rosji, Ukrainie i Rumunii, spółki świadczącej usługi serwisowe – GTX Service oraz Fabryki „Wiertła Baildon” S.A. w Katowicach

Fiński producent polistyrenu ekstrudowanego XPS, którego początki sięgają 1971 .r Firma FINNFOAM posiada liczne zakłady produkcyjne m.in. na terenie Litwy i Hiszpanii. Oprócz płyt z polistyrenu ekstrudowanego, firma FINNFOAM produkuje płyty poliuretanowe PIR. W naszej ofercie, znajdą Państwo płyty z polistyrenu ekstrudowanego marki FINNFOAM z krawędzią gładką jak i frezowaną o grubości od 2cm do 10cm

 

 

Niemiecka spółka zajmująca się produkcją izolacji termicznej i akustycznej - głównie wełny mineralnej oraz płyt z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Firma URSA posiada 13 zakładów produkcyjnych rozsianych po całej Europie, jest jednym z największych w Europie producentem wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego XPS. W naszje ofercie, znajdą Państwo styropian XPS marki URSA z krawędzią gładką jak i frezowaną w grubościach od 2cm do 12cm

 

 

DPD Polska jest liderem polskiego rynku kurierskiego. W 2020 roku firma odnotowała niemal 2,8 mld zł przychodów i doręczyła 193.5 mln paczek. Współpracuje z nią ponad 7500 kurierów. Do grupy kapitałowej DPD Polska należy spółka spedycyjna ACP Global Forwarding.

DPD Polska jest częścią DPDgroup, drugiej pod względem wielkości międzynarodowej sieci kurierskiej, która doręcza codziennie 7,5 mln przesyłek na całym świecie z poszanowaniem zasad zrównoważonego rozwoju

 

Firma Inpost jest liderem w oferowaniu nowoczesnych usług logistycznych, jest również pierwszą firmą w Polsce, która stworzyła sieć Paczkomatów - samoobsługowych punktów nadania i odbioru paczek, czynnych 24/7. Innowacyjna technologia, umożliwia odbiór przesyłek wygodniej, taniej i z korzyścią dla środowiska. Paczkomaty zwiększyły wydajność usług logistycznych, a o ich sukcesie zadecydowała też szybkość dostaw - aż 98% przesyłek dostarczanych jest już następnego dnia po nadaniu!

 

 

Firma Total Market Holding Sp. z o.o. Sp.k to producent materiałów opakowaniowych takich jak taśmy i folie. Pod znaną i cenioną marką SMART. Firma dostarcza Klientom najwyższej jakości taśmy do pakowania i taśmy z nadrukiem, a także urozmaicony asortyment taśm specjalistycznych. Są wśród nich taśmy dwustronnie klejące, taśmy naprawcze, malarskie taśmy maskujące oraz taśmy biurowe i aluminiowe. Producent ma również w swojej ofercie folie stretch oraz urządzenia ręczne do aplikowania taśm i folii.

 

Firma Technitynk produkuję nowoczesne, wielofunkcyjne systemy dociepleń, tynków akrylowych, silikonowych, silikatowych, siloksanowych, farb fasadowych i farb wewnętrznych oraz szerokiej gamy innych produktów znajdujących zastosowanie w budownictwie.

Stosowane przez firmę rozwiązania bazują na najnowocześniejszych technologiach, najwyższej jakości surowcach i standardach obowiązujących w Krajach Unii Europejskiej, a także na wieloletnim doświadczeniu pracowników.

Szeroka gama kolorystyczna oferowanych produktów, konsultacje i szkolenia w zakresie ich zastosowania, gwarantują Odbiorcom pełne zadowolenie z użycia materiałów firmy i długi okres ich eksploatacji.