Partnerzy

Polski producent styropianu i płyt z pianki polietylenowej (TECHFOAM), działający na rynku od 2004 .r. Firma STYRMANN posiada najnowocześniejsze linie produkcyjne, pozwalające wyprodukować ok. 500 000 m3 styropianu rocznie, zachowując przy tym najwyższe parametry i jakość produktu. W naszej ofercie, znajdą Państwo szeroki wybór styropianów marki STYRMANN oraz płyt z pianki poleitylenowej (TECHFOAM)

 

 

Polski producent folii bąbelkowej i pianki polietylenowej (PE), działający na rynku od 1994 r. Goldfoam firmą, która jako pierwsza w Polsce zajęła się produkcja folii pęcherzykowej. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w produkcji folii bąbelkowej i pianki polietylenowej, firma Goldfoam zyskała uznanie nie tylko na rynku Polskim, ale również na rynkach zagranicznych m.in. w Niemczech, Rosji, Czechach czy Litwie. W naszej ofercie znajdą Państwo wysokiej jakości folie bąbelkowe (Goldfilm) oraz pianki polietylenowe (Goldflex) firmy Goldfoam. 

 

 

Polskie przedsiębiorstwo handlowo-usługowe założone w 1993 r. zajmujące się m.in. produkcją maszyn i linii do produkcji styropianu, produkcją styropianu, produkcją architektonicznych elementów dekoracyjnych oraz usługami budowlano-inwestycyjnymi. Orpócz działaności produkcyjnej, firma Termex prowadzi także sprzedaż materiałów budowlanych poprzez swoje dwie hurtownie budowlane oraz trzy Markety Budowlane PSB. 

 

 

Firma STYRNET.PL od początku swojego istnienia, ściśle współpracuje z Pocztą Polską, nadając dzięki jej usługom ok. 20 000 paczek miesięcznie. Do wysyłki naszych paczek oferujemy Państwu uslugi Poczty Polskiej tj. Pocztex48, Pocztex24 i Pocztex Odbiór w Punkcie (m.in. Żabka, Orlen, Punkty Pocztowe, automaty paczkowe Poczty Polskiej).  

 

 

Polski producent technik zamocowań (m.in. wkrętów, śrub, kątowników, kołków) prowadzący działaność od 1990 .r. Firma Wkręt-Met posiada 4 zakłady produkcyjne, ponad 300 nowoczesnych maszyn do produkcji technik zamocowań, zatrudnia też łącznie ponad 700 osób. Firma Wkręt-met działa aktywnie zarówno na rynku krajowym jak i międzynarodowym, posiadając oddziały sprzedażowe m.in. w Czechach, Słowacji czy Indiach. W naszej ofercie znajdą Państwo liczne produkty firmy Klimas Wkręt-met tj. wkręty ciesielskie, kołki szybkiego montażu, wkręty fosfatowane, blachowkręty farmerskie, kołki do styropianu, szeroki wybór kątowników ciesielskich i budowlanych oraz wiele więcej.

 

 

Fiński producent polistyrenu ekstrudowanego XPS, którego początki sięgają 1971 .r Firma FINNFOAM posiada liczne zakłady produkcyjne m.in. na terenie Litwy i Hiszpanii. Oprócz płyt z polistyrenu ekstrudowanego, firma FINNFOAM produkuje płyty poliuretanowe PIR. W naszej ofercie, znajdą Państwo płyty z polistyrenu ekstrudowanego marki FINNFOAM z krawędzią gładką jak i frezowaną o grubości od 2cm do 10cm

 

 

Niemiecka spółka zajmująca się produkcją izolacji termicznej i akustycznej - głównie wełny mineralnej oraz płyt z polistyrenu ekstrudowanego XPS. Firma URSA posiada 13 zakładów produkcyjnych rozsianych po całej Europie, jest jednym z największych w Europie producentem wełny mineralnej i polistyrenu ekstrudowanego XPS. W naszje ofercie, znajdą Państwo styropian XPS marki URSA z krawędzią gładką jak i frezowaną w grubościach od 2cm do 12cm