MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

FOLIA BĄBELKOWA NA BASEN PLANDEKA NA BASEN OCHRONNA 250 x 100cm z UV

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 48h
Symbol towaru: B4LD-UV-METR
Cena netto:16,25 zł
19,99złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 19,99zł brutto
Cena początkowa: 21,99zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

FOLIA UV OGRODNICZA TUNELOWA 250cm x100cm z filtrem UV - na METRY!

Dane techniczne:

- Rodzaj folii: B4LD (3 - warstwowa)

- Grubość: 90 mikronów

- Wymiary folii: 250 cm x 100cm (2,5m2) - maksymalnie do 20mb w jednej paczce!

- Średnica bąbelka: 1cm

- Posiada filtr UV

- Polska produkcja!

- Kolor transparentny (jak na zdjęciu)

- Kupując 1szt kupujesz folię o wymiarze 250x100cm - wielokrotność sztuk to wielokrotność metrów bieżących folii w jednym kawałku (max do 20mb)

UWAGA!

Folia trójwarstwowa z dodatkiem filtra UV, bardzo gruba, posiadająca aż 90 mikronów. Kolor folii transaprentny - w przypadku podobnych produktów stosowane są barwniki (najczęściej niebieskie) niemające jednak wpływu na działania przeciwsłoneczne folii! Najważniejszym elementem tego typu produktów jest zastosowanie w nich filtra UV!

Zastosowanie:

Folia ogrodnicza B4LD UV jest przeznaczona do pokrywania konstrukcji tuneli w celu przyspieszenia wzrostu roślin, do ochrony roślin przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, do ochrony w ochronach szkółkarskich (drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych) oraz w leśnictwie. Dzięki specjalnej, nowe recepturze trójwarstwowa folia ogrodnicza UV spełnia wysokie wymagania jakościowe stawiane przez użytkowników. Dwie zewnętrzne warstwy zapewniają właściwą elastyczność, zwiększoną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz doskonałą przepuszczalność światła widzialnego. Trzecia - wewnętrzna warstwa charakteryzuje się zwiększonymi właściwościami termoizolacyjnymi powodując zatrzymanie większej ilości promieniowania cieplnego, dzięki czemu w nocy temperatura w namiocie foliowym jest kilka  stopni wyższa niż przy użyciu tradycyjnej folii.

 

Folia bąbelkowa z filtrem UV może mieć zastosowanie jednosezonowe

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie: