JURGA CLEAN PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH 0,5L

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: CZYSTA-KABINA-PRYSZNICOWA
Ean: 5902802192790
Cena netto:13,98 zł
Pojemność: 500.00ml
17,20złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 100ml - 3,44zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 17,20zł brutto
Cena początkowa: 17,20zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

JURGA CLEAN PŁYN DO MYCIA KABIN PRYSZNICOWYCH 0,5L

 

 

Opis produktu:

Gotowy do użycia preparat do mycia i czyszczenia kabin prysznicowych oraz armatury łazienkowej (krany, baterie prysznicowe i wannowe). Skutecznie usuwa nawet najtrudniejsze osady mineralne: naloty z kamienia wodnego, mydła oraz pozostałości kosmetyków. Pozostawia powierzchnię czystą i lśniąca bez smug i zacieków. Posiada świeży, przyjemny zapach.

 

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

✅ Opakowanie: 0,5 L

✅ Producent: Jurga

✅ Kolor: Klarowna ciecz

✅ Rodzaj opakowania: Butelka ze spryskiwaczem

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA:

Zwolnić blokadę końcówki rozpylacza. Rozprowadzić płyn na czyszczonej powierzchni, pozostawić na kilkadziesiąt sekund, po czym dokładnie spłukać i wytrzeć miękką szmatką lub ręcznikiem papierowym. Po zakończeniu czyszczenia ustawić końcówkę rozpylacza w pozycji blokującej. Ze względu na różne typy powierzchni poddawanych czyszczeniu, przed użyciem zaleca się w niewidocznym miejscu sprawdzenie reakcji podłoża na preparat.

 

⏩ ZALECENIA BEZPIECZEŃSTWA:

Podczas pracy należy przestrzegać przepisów BHP, nosić środki ochrony osobistej (rękawiczki gumowe). Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W przypadku dostania się go do oczu, należy niezwłocznie przemyć dużą ilością czystej wody i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem. Nie wdychać oparów. Pracę wykonywać w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

 

⏩ PRZECHOWYWANIE:

Przechowywać i transportować w suchym i zacienionym miejscu w oryginalnych szczelnie zamkniętych pojemnikach, w temperaturach od +5°C do +25°C.

  • Marka: Jurga

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
27,89zł brutto
w tym 23% VAT
30,69zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
22,99zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
15,45zł brutto
w tym 23% VAT