MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

PERSIL PROSZEK DO KOLORÓW 66 PRAŃ 3,96 KG

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: PERSIL-KOLOR-3,96KG
Ean: 9000101574494
Cena netto:56,08 zł
Waga: 3.96Kg
68,98złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 1Kg - 17,42zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 68,98zł brutto
Cena początkowa: 62,98zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

PERSIL PROFESSIONAL 3,96KG PROSZEK DO PRANIA KOLORU 66 PRANIA

 

Proszek Persil Active Universal - dla skutecznego usuwania plam, nawet przy praniu w niskich temperaturach.

Proszek Persil Universal to środek do prania, który gwarantuje perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość prania. Usuwa nawet najbardziej uporczywe plany, nie niszcząc Twoich ubrań. Zintegrowana formuła Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu perfekcyjnego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie.

Ponadto, jest dobry nie tylko dla Twoich ubrań, ale rownież dla planety. Jest skuteczny nawet przy praniu w niskich temperaturach, w zimnej wodzie od 20°C, co pomaga oszczędzać energię. Produkt jest dostępny w opakowaniu nadającym się do recyklingu - dla czystszego świata.

Od ponad 100 lat Persil tworzy wysokiej jakości detergenty do prania, utrzymujące świeżość kolorów i nieskazitelną biel. Lata, które poświęciliśmy na udoskonalanie rynku środków do prania sprawiły, że jesteśmy znani z wysokiej jakości produktów i niezawodnych rezultatów prania. Teraz i w przyszłości jesteśmy zdecydowani kontynuować walkę z plamami - jednocześnie mając na uwadze dobro naszej planety.

✅ Głęboka czystość - Persil z Technologią Deep Clean Plus wnika głęboko we włókna, aby usunąć najbardziej uporczywe plamy.

✅ Długotrwała świeżość - Active Fresh Effect zawarty w proszku do prania Persil zwalcza nieprzyjemne zapachy, pozostawiając długotrwałą świeżość prania.

Blask kolorów - wysokiej jakości formuła Persil zapewnia czystość ubrań, jednocześnie zachowując blask i promienny wygląd kolorów, nawet po wielokrotnym praniu.

Dla czystszego świata – opakowanie proszku nadaje się do recyklingu. Detergent jest skuteczny nawet w niskich temperaturach.

✅ Proszek Persil Active Color, proszek do prania,‎Technologia Deep Clean Plus, Active Fresh Effect, 20 - 95°C.‎

Korzyści produktu:

⏩ Wysoka skuteczność działania, nawet w niskich temperaturach (od 20°C do 95°C)

⏩ Silne usuwanie plam

⏩ Długotrwała świeżość

⏩ Opakowanie nadające się do recyklingu

  • Marka: Persil

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
8,99zł brutto
w tym 23% VAT
8,99zł brutto
w tym 23% VAT
12,55zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ