Piła do metalu TOPEX (nr ref. 10A135) o długości brzeszczotu 300 mm. Solidna, a zarazem lekka konstrukcja z wyprofilowanym aluminiowym uchwytem umożliwia precyzyjne prowadzenie, zachowując wysoki komfort pracy. Możliwość ustawienia brzeszczotu w dwóch różnych położeniach pozwala na dokładniejsze dopasowanie do potrzeb użytkownika. Innowacyjnym rozwiązaniem jest zastosowanie w pile magazynku na zapasowe brzeszczoty. Marka TOPEX skierowana jest do majsterkowiczów.
Szanowny Kliencie, prosimy o wpisanie w kalkulator swojego zapotrzebowania w zależności o posiadanego parametru czyli ilości: m2, paczek lub m3 - a kalkulator wyliczy w zaokrągleniu do pełnej paczki potrzebną ilość materiału oraz przygotuję cenową ofertę. W razie pytań prosimy o kontakt :)
Ta witryna korzysta z plików cookie.
Możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej Polityce prywatności »