WEŁNA ELEWACYJNA ROCKWOOL FRONTROCK SUPER 15cm 1,2m2

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: FRONTROCK-SUPER-15CM-PACZKA
Ean: 5902565795085
Cena netto:105,68 zł
129,99złbrutto
w tym 23% VAT
Ostatnia najniższa cena: 129,99zł brutto
Cena początkowa: 142,99zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

WEŁNA ELEWACYJNA FASADOWA ROCKWOOL FRONTROCK SUPER 15cm - 1,2m2 - PACZKA

 

Frontrock Super marki Rockwool to dwugęstościowa płyta z niepalnej wełny skalnej  o klasie ogniowej A1 o wyjątkowo wysokich parametrach termicznych i mechanicznych, stosowana do izolacji ścian zewnętrznych budynków, idealnie sprawdza się do zabezpieczania fasady i elewacji ETICS przed uszkodzeniami mechanicznymi zarówno w trakcie użytkowania, jak i podczas samego montażu

 

Specyfikacja:

✅ Grubość płyty: 150mm

✅ Szerokość płyty: 0,6m

✅ Długość płyty: 1m

✅ Ilość płyt w paczce: 2szt

Deklarowany współczynnik przewodzenia ciepła: λ 10 ≤ 0,036 W/mK

Zastosowanie: Izolacja termiczna ścian zewnętrznych

Klasa reakcji na ogień: A1

Cena dotyczy paczki 1,2m2

 

PRZEZNACZNIE i WŁAŚCIWOŚCI:

Płyty z wełny Frontrock Super poprawiają odporność fasady i elewacji na wszelkie uszkodzenia czy uderzenia w trakcie eksploatacji. Dzięki najwyższej klasie reakcji na ogień A1 zabezpiecza elewację i dom przed ogniem i ewentualnym pożarem. Wyjątkowe właściwości akustyczne płyty izolują od dźwięków zewnętrznych i zapewniają w domu ciszę i spokój. Szybkie wysychanie jak i paroprzepuszczalność ścian zapewnia w domu właściwy mikroklimat, dzięki czemu nie ma również pleśni i grzybów co gwarantuje bezpieczne i zdrowe powietrze dla Ciebie i Twoich najbliższych.

Dzięki wyjątkowym właściwościom izolacyjnym nie marzniesz zimą i nie pocisz się latem. Wełna skalna Frontrock izoluje zarówno od zimna jak i od ciepła, jest produktem ekologicznym i w pełni naturalnym.

 

ZASTOSOWANIE:

Dwuwarstwowe ściany zewnętrzne, ściany wewnętrzne oddzielające pomieszczenie ogrzewane od nieogrzewanego (np. klatki schodowe), szkieletowe ściany zewnętrzne metodą lekką mokrą, ściany zewnętrzne z bala metodą lekką mokrą.

  • Lambda: 0,036
  • Grubość: 15cm
  • Marka: Rockwool

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
239,99zł brutto
w tym 23% VAT
142,59zł brutto
w tym 23% VAT