MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

CEKOL C-40 ZAPRAWA DO SPOINOWANIA PŁYT GK 5kg

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: C-40-5kg
Ean: 5906474400054
Cena netto:25,20 zł
Waga: 5.00Kg
30,99złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 1Kg - 6,20zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 30,99zł brutto
Cena początkowa: 37,39zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

CEKOL C-40 ZAPRAWA DO SPOINOWANIA PŁYT KARTONOWO-GIPSOWYCH 5kg

 

 

Właściwości:
CEKOL C-40 jest suchą mieszanką wysokiej jakości gipsów, naturalnych wypełniaczy i środków modyfikujących. Zawiera włókna celulozowe i poliamidowe. Przeznaczony jest do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych i gipsowych. CEKOL C-40 jest nietoksyczny w użyciu i podczas eksploatacji. Jest produktem łatwym w użyciu, o bardzo dobrych parametrach użytkowych. Dzięki zastosowaniu szerokiej gamy dodatków, CEKOL C-40 jest produktem o podwyższonej wytrzymałości i elastyczności, co pozwala w standardowych warunkach na rezygnację z użycia taśmy. CEKOL C-40 należy stosować wyłącznie wewnątrz budynków. Szlifowany, po całkowitym wyschnięciu, odpowiednio dobranym papierem ściernym lub siatką z poliwęglanu, daje idealnie gładką powierzchnię.
 

Zastosowanie:

CEKOL C-40 jest doskonałym materiałem do ręcznego spoinowania płyt gipsowo-kartonowych bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej. Znajduje również zastosowanie przy uzupełnianiu pęknięć i rys powstałych na powierzchni ścian i sufitów.

 

Przygotowanie podłoża:

Zaprawa posiada doskonałą przyczepność do podłoży gipsowych i gipsowo-kartonowych, może być stosowana także na podłożach betonowych i innych podłożach mineralnych. Przed spoinowaniem powierzchnię i bruzdę należy starannie oczyścić z pyłu i elementów trwale z nią niezwiązanych. Podłoże powinno być czyste, zwarte, nośne i wolne od zatłuszczeń. Farby, luźne ziarenka piasku i tynku oraz wszelkie warstwy trwale niezwiązane z podłożem należy usunąć. Elementy stalowe należy zabezpieczyć antykorozyjnie.

 

Wykonanie:

Zawartość opakowania wsypać do odmierzonej ilości wody i dokładnie wymieszać do uzyskania jednolitej, gęstej masy, stosując około 0,45 litra wody na 1 kg suchego proszku. Należy wsypywać proszek do wody. Pozostawić na 2 minuty i dokładnie wymieszać. Po wymieszaniu masa jest gotowa do użycia. Spoinować płyty za pomocą narzędzi nierdzewnych (stalowych lub plastikowych). Zaprawę zużyć w ciągu 30 minut. Po wstępnym stwardnieniu zaprawy można przeprowadzić drobne, wykończeniowe korekty powierzchni. Ostateczne wygładzenie powierzchni wykonać należy po całkowitym wyschnięciu zaprawy, papierem ściernym lub siatką poliwęglanową o coraz drobniejszym uziarnieniu

 

Przechowywanie:

Przechowywać należy w pomieszczeniach suchych, w oryginalnych opakowaniach.

 

Dane techniczne:

  • EAN: 5906474400054
  • Zastosowanie: do spoinowania płyt gipsowo-kartonowych bez użycia taśmy oraz uzupełnianie pęknięć i rys powstałych na powierzchni ścian i sufitów. Zastosowanie wewnątrz budynków
  • Właściwości: przyczepność do płyty G-K 0.4 N/ mm2 (Mpa), przyczepność do podłoża betonowego 1 N/ mm2 (Mpa), wytrzymałość złącza metodą rozciągania 350 N, wytrzymałość na ściskanie 10 N/ mm2 (Mpa)
  • Kolor: biały
  • Zużycie: ok. 0.2 kg na 1 mb spoiny
  • Opakowanie: 5 kg
  • Dodatkowe informacje: elastyczna, zawiera włokna. Świetny wybór do spoinowania płyt GK bez konieczności stosowania taśmy wzmacniającej, jak i na uporczywe pęknięcia.
  • Marka: Cekol

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
7,49zł brutto
w tym 23% VAT
86,98zł brutto
w tym 23% VAT
16,98zł brutto
w tym 23% VAT
15,98zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ