MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

IMPREGNAT DO KOSTKI BRUKOWEJ JURGA MOKRA KOSTKA 3L

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: MOKRA-KOSTKA-3L
Cena netto:102,02 zł
Pojemność: 3.00l
125,49złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 1l - 41,83zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 125,49zł brutto
Cena początkowa: 138,04zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

IMPREGNAT DO KOSTKI BRUKOWEJ MOKRA KOSTKA 3L marki JURGA

 

 

Impregnat "MOKRA KOSTKA” marki JURGI to jednoskładnikowy, głęboko penetrujący impregnat na bazie najwyższej jakości żywic polimerowych i epoksydowych zawieszonych w rozpuszczalnikach. Przeznaczony do zabezpieczania powierzchni betonowych. Nadaje powierzchni właściwości hydrofobowe, zapobiega wnikaniu wilgoci w mikropęknięcia i pory, dzięki czemu chroni zaimpregnowane powierzchnie przed uszkodzeniami wywołanymi przez zamarzającą wodę. Preparat odświeża oraz wyciąga kolor z impregnowanej powierzchni. Tworzy na powierzchni powłokę ochronną, dając elekt tzw. „mokrej kostki”. Redukuje skłonność do zabrudzeń i ułatwia samooczyszczenie powierzchni pod wpływem opadów atmosferycznych. Zapobiega rozwojowi pleśni, grzybów, mchów, oraz powstawaniu wykwitów. Produktu nie należy stosować do powierzchni szkliwionych i polerowanych.

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

Opakowanie: 3L

Producent: Jurga

Zastosowanie: zabezpieczanie powierzchni betonowych, przed rozwojem pleśni, grzybów, mchów oraz powstawaniem wykwitów.

Kolor: bezbarwny

Zużycie: dla jednej warstwy to 1l na około 7m² do 15m² normalnie chłonnej powierzchni.

 

 

⏩ ZASTOSOWANIE

„MOKRA KOSTKA” to preparat przeznaczony do impregnacji kostki brukowej, krawężników, płytek chodnikowych, płotów betonowych, podmurówek, wszelkiego rodzaju galanterii betonowej barwionej i naturalnej oraz innych powierzchni betonowych prefabrykowanych i monolitycznych.

 

⏩ PRZYGOTOWANIE PODŁOŻA

Podłoże przed impregnacją musi być wysezonowane (czas sezonowania zależy od producenta danej powierzchni), czyste, suche, niezmrożone, wolne od tłuszczu, oleju i zanieczyszczeń organicznych typu mchy, porosty. Powierzchnia po czyszczeniu musi być dobrze wyschnięta. Nierównomierna wilgotność Podłoża może powodować nie równomierny efekt na całości. Z uwagi na różnorodność powierzchni poddawanych impregnacji ( kolor, skład surowcowy, chemiczny itp.) zaleca się wykonanie próby w miejscu mało widocznym aby sprawdzić czy nie dochodzi do niepożądanej reakcji (np. przebarwienia).

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA

Przed zastosowaniem preparat wymieszać. Nanosić na powierzchnię wałkiem, pędzlem lub metodą natrysku niskociśnieniowego. Dla lepszego efektu nanieść min 2 warstwy preparatu. Kolejne warstwy nanosić po wstępnym wyschnięciu warstwy poprzedniej. Unikać tworzenia się na powierzchni zacieków oraz kałuż nadmiar usunąć gąbką lub bawełnianą czystą szmatką. Temperatura stosowania w przypadku powietrza jak i podłoża to od +5°C do +25°C. Wilgotność impregnowanej powierzchni to max 5%. Preparat posiada w swoim składzie rozpuszczalniki dlatego dedykowany jest do użytku na zewnątrz pomieszczeń. Pracę wykonywać w miejscach wentylowanych, używać okulary i odzież ochronną, a przy metodzie natryskowej stosować maskę ochronną zabezpieczającą drogi oddechowe. Zaimpregnowana powierzchnia uzyskuje pełne właściwości hydrofobowe po ok. 24 godz. W tym czasie należy chronić ją przed deszczem, intensywnym nasłonecznieniem i zabrudzeniem. Ruch pieszy dopuszczalny jest nie wcześniej jak po 12 godzinach od momentu impregnacji. Po wykonaniu pracy należy umyć narzędzia

 

⏩ ZUŻYCIE

Zużycie impregnatu dla jednej warstwy to 1l na około 7m² do 15m² normalnie chłonnej powierzchni. Realne zużycie uzależnione jest od impregnowanego materiału, jego chłonności, struktury oraz metody nanoszenia preparatu.

  • Marka: Jurga

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
74,39zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
19,49zł brutto
w tym 23% VAT
19,48zł brutto
w tym 23% VAT
24,99zł brutto
w tym 23% VAT