MASZ PYTANIA? +48 533-704-702
OTWARTE PON-PT 8:00 - 17:00

JURGA RDZA I SADZA PREPARAT DO USUWANIA RDZY

Czas nadania wysyłki:Wysyłka w 24h
Symbol towaru: RDZA-SADZA-1L
Cena netto:15,85 zł
Pojemność: 1000.00ml
19,49złbrutto
w tym 23% VAT
Cena za 100ml - 1,95zł brutto
Ostatnia najniższa cena: 19,49zł brutto
Cena początkowa: 21,44zł brutto
Koszty wysyłki uzależnione są od wymiarów i wagi produktów.
Dokładna cena podana jest zawsze w koszyku.

JURGA RDZA I SADZA PREPARAT DO USUWANIA RDZY 1L

 

 

Intensywny preparat przeznaczony do usuwania rdzawych plam i nalotów oraz sadzy z powierzchni mineralnych. Dzięki innowacyjnej recepturze czyści szybko i skutecznie.

DANE TECHNICZNE PRODUKTU:

Opakowanie: 1L

Producent: Jurga

Zastosowanie: usuwa uciążliwe zabrudzenia z kostki brukowej, betonu, płytek chodnikowych, palisad, krawężników, podjazdów i chodników, ogrodzeń betonowych

Zużycie: 1 litr preparatu pozwala na wyczyszczenie od 5-10 m² powierzchni. W dużym stopniu zużycie preparatu zależy od stopnia zabrudzenia powierzchni.

 

⏩ SPOSÓB UŻYCIA

Przed przystąpieniem do czyszczenia zwilżyć powierzchnię wodą. Ciepła woda zwiększa skuteczność środka. Jeśli na powierzchni występują zabrudzenia organiczne typu mchy, porosty należy je mechanicznie usunąć. Z uwagi na różnorodność powierzchni poddawanych czyszczeniu ( kolor, skład surowcowy, chemiczny itp.) przed przystąpieniem do czyszczenia zaleca się wykonanie w miejscu mało widocznym próbę reakcji podłoża na preparat. Produkt Nanieść środek na zabrudzoną powierzchnię, odczekać około 5-10 minut, następnie wyczyścić używając szczotki. Po wyczyszczeniu obficie spłukać wodą i pozostawić do wyschnięcia. W razie potrzeby czynność powtórzyć. Preparat do stosowania na zewnątrz. Podczas prac stosować środki ochrony osobistej. Temperatura podłoża i otoczenia podczas czyszczenia powinna wynosić od +5°C do +25°C. Unikać czyszczenia na nagrzanych podłożach. Zbyt szybkie wysychanie preparatu utrudni dokładne wyczyszczenie powierzchni.

 

⏩ ZALECENIA BEZPIECZEŃSTWA

Podczas pracy należy przestrzegać przepisów BHP, nosić środki ochrony osobistej (rękawiczki gumowe, ubranie robocze) Unikać zanieczyszczenia skóry i oczu. W przypadku dostania się go do oczu, należy niezwłocznie przemyć dużą ilością czystej wody i w razie potrzeby skontaktować się z lekarzem.

 

⏩ ZUŻYCIE

1 litr preparatu pozwala na wyczyszczenie od 5-10 m² powierzchni. W dużym stopniu zużycie preparatu zależy od stopnia zabrudzenia powierzchni.

 

Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe.
E-mail:
Telefon:
Pytanie:

Podobne produkty
50,00zł brutto
w tym 23% VAT
28,99zł brutto
w tym 23% VAT
125,49zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ
74,39zł brutto
w tym 23% VAT
OCZEKUJEMY NA DOSTAWĘ